BERUNA


beruna

Je to sice kluk jako buk, ale jeho sametový pohled i "kožuch" si o to jméno přímo říká.

Koncem prosince 2023 byl poprvé zahlédnut, jak se bezprizorně potuluje. Lidé ho hlásili z různých míst a 14 dní trvalo, než byl odchycen v blízkosti 1plyšový útulek z.s. Snad se vědomě dotoulal pro pomoc.

Berunka je mix bandoga, momentálně s váhou něco přes 33kg. Potřebuje nabrat, protože při nálezu se dali spočítat všechny žebra. V jídle je to poctivec a všech 6 porcí denně pěkně "spapká".

Je mu okolo 1 roku a samozřejmě zesílí a zmohutní. Přes veškerou inzerci i nahlášení na úřadech se majitel zatím neozval. Čip neměl a žádné jiné označení také ne. Po uplynutí 4 měsíců bude moct do nového domova.

Hledáme pro Berunu akutně dočasku s následným domovem. Je to ideální rodinný pes pro ty, kteří milují pořadný psiska, mají zkušenosti s podobnými plemeny a mají místo doma i v srdci.

Beruna si prozatím psů moc nevšímá a většinou je ignoruje. Pokud by ho nějaký fakt prudil, samozřejmě se ozve. Kočky nevíme. Zatím žádnou nepotkal.

Zájemci musí počítat s několika seznamovacími návštěvami. Proto by bylo fajn, kdyby byla rodinka z okolí Brna (kvůli dojezdu).

Volejte, pište Lena Čtvrtníčková ,která vám podá další informace.

Tel: 602 733 981

Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

1. plyšový útulek z.s.