MORGAN


morgan new   morgan2 new

Jméno psa: Morgan

Důvod nabídky psa: Ve městě je nešťastný - chybí mu pohyb

Plemeno psa: kříženec psa typu bull s labradorem

Věk psa: cca 2 roky

Kde se pes nachází: V Praze

Inzerent je majitelem psa: ano

Inzerent první majitel psa: Vzala jsem si ho z útulku, takže nevím, co zažil v minulosti. Do útulku se dostal odchycením na ulici.

Původ psa (případě PP – původ psa): ne

Platný očkovací průkaz: ano

Složené zkoušky: žádné

Zdravotní stav: zdravý

Povaha psa: Morgan je veselé odrostlé štěně středního vzrůstu, váží kolem 18 kg. Momentálně žije v Pražském byte, kde je ale nešťastný - chybí mu dostatečný pohyb. Základní povely a přivolání umí, aportuje, miluje vodu a rád si hraje. Snadno se učí a je dobrý hlídač, bude vhodný na bull sporty. Cestování v MHD mu nedělá problém. Doma neničí a nezlobí, když zůstane v bytě sám.

Neduhy či nevhodné chování psa: Není vhodný k dalším zvířatům ani dětem. Je vybíravý na lidi, děti i psy – občas vyjede. Na vodítku tahá.

Vhodné umístění psa: zahrada s přístupem a spaním uvnitř

Další informace o psu: Daruji ho jedině do dobrých rukou na základě darovací smlouvy. Záleží mi na tom, aby se měl dobře a chci mu najít trvalý milující domov.

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

morgan   morgan1   morgan3     

Jméno psa:  Kane

 

Důvod nabídky psa:  Nezvladatelnost výcviku a agresivita

 

Plemeno psa: Americký pitbullteriér ( bez PP)

 

Věk psa: rok a půl

 

Kde se pes nachází: Ústí nad Labem/ Praha

 

Inzerent je majitelem psa: ano

 

Inzerent první majitel psa: ano

 

Původ psa (případě PP – původ psa): -

 

Platný očkovací průkaz: ano

 

Složené zkoušky: žádné

 

Zdravotní stav: Problém se srtí, zřejmě alergie na stravu. Má dietu ze speciálních granulí a konzerv + speciální šampón. Pokud se nedodržuje dieta, musí být častěji koupán. Kastrován

 

Povaha psa: Flegmatik, musí být neustále v něčí společnosti ( ve společnosti lidí se naučil sedět u stolu na židli) hodný k dětem, vůdčí typ. Snášenlivý s ostatními psi a zvířaty, kočky mu nevadí.

 

Neduhy či nevhodné chování psa: Musí se k němu přistupovat jako k dítěti, pokud člověk zvýší hlas, nebo ho chce silou dostat např. Z gauče, ožene se a útočí. Nikoho nepokousal zatím. Být vůdce smečky se snaží být i vůči lidem. Poslouchá jen pokud chce, musí většinou chodit na vodítku. Povely umí jen sedni, lehni, pac.

 

Vhodné umístění psa: Vyrůstal v bytě, je ale zvyklý na časté procházky venku, později byl zvyklý být u domu se zahradou. Potřebuje hodně pohybu a společnost

 

Další informace o psu: Od štěněte byl poslušný a hodný, časem se to ale zlomilo a začal mít svojí hlavu. Člověk musí mít dávku trpělivosti

Kontakt: 608899958/ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.