ROXY


roxy-ner   roxy2-ner

Jméno psa: Roxy

Důvod nabídky psa: Rodinné důvody

Plemeno psa: kříženec typu bul

Věk psa: 8 let

Kde se pes nachází: Neratovice

Inzerent je majitelem psa: Ano

Inzerent první majitel psa: Ano

Původ psa (případě PP – původ psa): bez PP

Platný očkovací průkaz: Ano

Složené zkoušky: žádné

Zdravotní stav: kastrovaná, občasný únik moči jinak zdravá

Povaha psa: Společenská k lidem a starším dětem, mazlivá, hravá, plná energie. Nevyrovnaná k ostatním zvířatům a malým dětem.

Neduhy či nevhodné chování psa: dominantní, závislá na lidech, nevydrží být dlouho sama, když není vybitá má destruktivní- úzkostné chování, nevyzpytatelná ke zvířatům.

Vhodné umístění psa: Roxy je zvyklá na byt, ale nebude problém ji naučit na zahradu

Další informace o psu: Roxy je zvyklá chodit na vandry, miluje vodu, slyší na základní povely, při naučení (pravidelném režimu) vydrží být doma sama.

Kontakt: 733 510 226, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jméno psa:  Kane

 

Důvod nabídky psa:  Nezvladatelnost výcviku a agresivita

 

Plemeno psa: Americký pitbullteriér ( bez PP)

 

Věk psa: rok a půl

 

Kde se pes nachází: Ústí nad Labem/ Praha

 

Inzerent je majitelem psa: ano

 

Inzerent první majitel psa: ano

 

Původ psa (případě PP – původ psa): -

 

Platný očkovací průkaz: ano

 

Složené zkoušky: žádné

 

Zdravotní stav: Problém se srtí, zřejmě alergie na stravu. Má dietu ze speciálních granulí a konzerv + speciální šampón. Pokud se nedodržuje dieta, musí být častěji koupán. Kastrován

 

Povaha psa: Flegmatik, musí být neustále v něčí společnosti ( ve společnosti lidí se naučil sedět u stolu na židli) hodný k dětem, vůdčí typ. Snášenlivý s ostatními psi a zvířaty, kočky mu nevadí.

 

Neduhy či nevhodné chování psa: Musí se k němu přistupovat jako k dítěti, pokud člověk zvýší hlas, nebo ho chce silou dostat např. Z gauče, ožene se a útočí. Nikoho nepokousal zatím. Být vůdce smečky se snaží být i vůči lidem. Poslouchá jen pokud chce, musí většinou chodit na vodítku. Povely umí jen sedni, lehni, pac.

 

Vhodné umístění psa: Vyrůstal v bytě, je ale zvyklý na časté procházky venku, později byl zvyklý být u domu se zahradou. Potřebuje hodně pohybu a společnost

 

Další informace o psu: Od štěněte byl poslušný a hodný, časem se to ale zlomilo a začal mít svojí hlavu. Člověk musí mít dávku trpělivosti

Kontakt: 608899958/ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.