BLACK


black-dar   black2-dar

Jméno psa: Black

Důvod nabídky psa: Musela jsem se přestěhovat za prací do malého městského bytu. Pes je zatím v péči dědy, který se o něho však nemůže dlouhodobě starat.

Plemeno psa: Labradorský retrívr křížený s bullem

Věk psa: 6 let

Kde se pes nachází: Záhoří u Písku

Inzerent je majitelem psa: Ano

Původ psa (případě PP – původ psa): bez PP

Platný očkovací průkaz: Ano

Složené zkoušky: Ne

Zdravotní stav: Pes je zdravý. Není kastrovaný.

Povaha psa: Pes je přátelský, energický a velice hravý. Má rád společnost, je věrný.

Neduhy či nevhodné chování psa: Má rád společnost. V současné době však zůstává na zahradě sám, a proto často utíká. Pokud se mu však člověk věnuje a je s ním v kontaktu, je vše v pořádku.

Vhodné umístění psa: Pes je zvyklý na pobyt na zahradě.

Další informace o psu: Je společenský, lidi má rád, zatím jsme nezaznamenali žádné negativní chování vůči novým lidem. Pokud se jedná o malé děti, nebyl s nimi v kontaktu. Na ostatní zvířata není zvyklý.

Kontakt: 723 067 753, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jméno psa:  Kane

 

Důvod nabídky psa:  Nezvladatelnost výcviku a agresivita

 

Plemeno psa: Americký pitbullteriér ( bez PP)

 

Věk psa: rok a půl

 

Kde se pes nachází: Ústí nad Labem/ Praha

 

Inzerent je majitelem psa: ano

 

Inzerent první majitel psa: ano

 

Původ psa (případě PP – původ psa): -

 

Platný očkovací průkaz: ano

 

Složené zkoušky: žádné

 

Zdravotní stav: Problém se srtí, zřejmě alergie na stravu. Má dietu ze speciálních granulí a konzerv + speciální šampón. Pokud se nedodržuje dieta, musí být častěji koupán. Kastrován

 

Povaha psa: Flegmatik, musí být neustále v něčí společnosti ( ve společnosti lidí se naučil sedět u stolu na židli) hodný k dětem, vůdčí typ. Snášenlivý s ostatními psi a zvířaty, kočky mu nevadí.

 

Neduhy či nevhodné chování psa: Musí se k němu přistupovat jako k dítěti, pokud člověk zvýší hlas, nebo ho chce silou dostat např. Z gauče, ožene se a útočí. Nikoho nepokousal zatím. Být vůdce smečky se snaží být i vůči lidem. Poslouchá jen pokud chce, musí většinou chodit na vodítku. Povely umí jen sedni, lehni, pac.

 

Vhodné umístění psa: Vyrůstal v bytě, je ale zvyklý na časté procházky venku, později byl zvyklý být u domu se zahradou. Potřebuje hodně pohybu a společnost

 

Další informace o psu: Od štěněte byl poslušný a hodný, časem se to ale zlomilo a začal mít svojí hlavu. Člověk musí mít dávku trpělivosti

Kontakt: 608899958/ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.