MIA


mia   mia2   roxy3

Jméno psa: Mia

Důvod nabídky psa: Mia je nyní v dočasné péči a čeká na nového páníčka. První majitel byl narkoman a skončil ve vězení a druhý adoptivní majitel musel dlouhodobě do nemocnice.

Plemeno psa: kříženec Amerického stafordšírského teriéra

Věk psa: 5 let

Kde se pes nachází: v dočasné péči ve Strakonicích

Inzerent je majitelem psa: ne, inzerent je páníček v dočasné péči

Inzerent první majitel psa: Ne. První majitel byl narkoman, který skončil ve vězení, druhý adoptivní majitel byl jeho kamarád, který nyní musel do nemocnice a Mia měla jít do útulku. Ani u jednoho z majitelů se fenečce nedostalo dobré péče a výchovy, neproběhla nejspíš ani žádná socializace.

Původ psa (případě PP – původ psa): Neznámý

Platný očkovací průkaz: ano, očkování platné do 7.4.2021

Složené zkoušky: žádné

Zdravotní stav: Fenka by měla být kastrovaná, má ukousnutý kousek ouška, ale jinak vypadá úplně v pořádku, je nádherně stavěná

Povaha psa: Na lidi moc hodná, má ráda děti, nikdy se po nás neohnala ani na nás nevrčela, ale nesnese zvířátka, nejvíc jiné psy. Když je vidí, štěká, v tu chvíli nevnímá povely. Nebyla vůbec socializovaná. Je ale učenlivá, rychle zvládla základní povely a pochopila, kam nesmí a co nesmí sežrat, za dva týdny v dočasné péči se naučila spoustu nových věcí.

Neduhy či nevhodné chování psa: Nesnáší jiné psy, štěká na výtah, když ho slyší za dveřmi. Bojí se osamění, nerada zůstává sama. Bojí se chodit do koupelny a bojí se vody.

Vhodné umístění psa: nyní ji máme v bytě, ale možná by zvládla i zahradu se spaním uvnitř. Potřebuje pozornost lidí, nerada je sama.

Další informace o psu: Lidi zbožňuje, je spokojená, když u nich může být blízko. Ráda si hraje a ráda spí, kolikrát prospí celé dopoledne. S dětmi bezproblémová. Zvířata nesnese. Potřebuje pevnou ruku a péči.

Kontakt: 606 175 317

Jméno psa:  Kane

 

Důvod nabídky psa:  Nezvladatelnost výcviku a agresivita

 

Plemeno psa: Americký pitbullteriér ( bez PP)

 

Věk psa: rok a půl

 

Kde se pes nachází: Ústí nad Labem/ Praha

 

Inzerent je majitelem psa: ano

 

Inzerent první majitel psa: ano

 

Původ psa (případě PP – původ psa): -

 

Platný očkovací průkaz: ano

 

Složené zkoušky: žádné

 

Zdravotní stav: Problém se srtí, zřejmě alergie na stravu. Má dietu ze speciálních granulí a konzerv + speciální šampón. Pokud se nedodržuje dieta, musí být častěji koupán. Kastrován

 

Povaha psa: Flegmatik, musí být neustále v něčí společnosti ( ve společnosti lidí se naučil sedět u stolu na židli) hodný k dětem, vůdčí typ. Snášenlivý s ostatními psi a zvířaty, kočky mu nevadí.

 

Neduhy či nevhodné chování psa: Musí se k němu přistupovat jako k dítěti, pokud člověk zvýší hlas, nebo ho chce silou dostat např. Z gauče, ožene se a útočí. Nikoho nepokousal zatím. Být vůdce smečky se snaží být i vůči lidem. Poslouchá jen pokud chce, musí většinou chodit na vodítku. Povely umí jen sedni, lehni, pac.

 

Vhodné umístění psa: Vyrůstal v bytě, je ale zvyklý na časté procházky venku, později byl zvyklý být u domu se zahradou. Potřebuje hodně pohybu a společnost

 

Další informace o psu: Od štěněte byl poslušný a hodný, časem se to ale zlomilo a začal mít svojí hlavu. Člověk musí mít dávku trpělivosti

Kontakt: 608899958/ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.