SUNNY


Sunny3   Sunny2   Sunny1

Jméno psa: Sunny

Důvod nabídky psa: Partner si pejska vzal před dvěma roky z útulku, po roce jsem do domácnosti přišla já se starším psem. Snesou se, ale starší pes se ho bojí a straní. Občas vznikají rvačky kvůli žrádlu – krmíme v jiných místnostech, ale stačí, že starší pes stojí třeba jen příliš blízko pytle s granulemi, naposled to bylo dokonce kvůli okolo letící mouše. Mám problém s ním jít i na procházku, protože ho neutáhnu a při setkání s jiným psem ho těžko udržím. Partnera poslouchá více, ale ani jeden příliš nerozumíme jeho povaze a často si s ním nevíme rady. Partner navíc nastoupil do armády, není denně doma a pro mě samotnou jsou tyto situace obtížně řešitelné. Chceme zakládat rodinu a bojíme se, že by mohlo být spouštěčem agrese i dítě. Máme Sunnyho moc rádi a chtěli bychom pro něj někoho, kdo si s ním poradí a bude vědět jak na něj. Zkušený člověk by z něj mohl ještě udělat super parťáka.

Plemeno psa: kříženec staforda

Věk psa: v listopadu 3 roky

Kde se pes nachází: Ostravsko

Inzerent je majitelem psa: ano

Inzerent první majitel psa: ne, byl vzat v útulku, předtím ještě dva majitelé

Platný očkovací průkaz: ano

Složené zkoušky: ne

Zdravotní stav: 05/2022 chem. kastrace, ulomený levý horní špičák, jinak bez zdravotních problémů, váha 29kg

Povaha psa: tvrdohlavý, energický, reaktivní, závislý na člověku, milující mazel

Neduhy či nevhodné chování psa: venku nevnímá, tahá velkou silou, vybíhá na vodítku (rozběhne se a škubne). Zajímá se o vše živé, ochutná každého brouka, žábu, ježka...
Do kontaktu s kýmkoli jde s obrovskou energií. Agresivně brání žrádlo, aniž by měl reálný důvod, stačí, že je druhý pes opodál. Není socializovaný.

Vhodné umístění psa: byt

Další informace o psu: Lidi miluje, je velmi přátelský a velmi mazlivý. Staršího psa občas vybízí ke hře (doma, venku ne). Doma si rád hraje, zvládá povely sedni, lehni, dej pac, místo a čekej. Pokud není rozrušený, plní povely na vodítku celkem hezky i venku. Na volno nevnímá, když se ho na zahradě snažíme přimět ke hře, nevěnuje nám téměř žádnou pozornost, jen běhá kolem domu a řeší okolí. Je velmi zvědavý, umí si otevřít dveře.

Kontakt:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.