AKY

aky2 new   aky3 new

 15.6.2017 Akouš je prostě smolař. S ohledem na neočekávané a závažné zdravotní problémy současného majitele jsme Akyho přijali zpět do útulku. Takže: kdo hledá sportovně založeného parťáka, výborného aporťáka, plavce a běžce, má možnost.. Je to čtyřletý, kastrovaný pes, velmi vhodný pro dogtrekking, canicross a podobné aktivity.

1.9.2016 Aky odjel na zkoušku do nového domova, držíme mu palce, ať mu to tentokrát vyjde.

 

15.8.2016 Trochu opožděně, ale přece děkujeme Lisa Staf a Alena Jancurová za vyvětrání našeho Akyho. Hafana vzaly na výšlap, na koupačku a trochu se s ním potahaly o peška. Určitě byl nadšený, stejně jako my (a ony) z něj ;-) Pesan se chová bezproblémově, má zájem o vše okolo, užívá si kontaktu s lidmi. Potřebuje zkrátka jen někoho, kdo se mu bude věnovat a ukočíruje jeho energii.

 

27.7.2016 Ať se práší za kočáry. Akouš a kolobrnda, to je prostě bájo!

 

29.6.2016 Ačkoliv se z počátku zdálo, že bude vše OK, začal si Aky v novém domově organizovat psí smečku po svém, až rozbroje mezi ním a domácím psem přerostly únosnou míru a majitelé záležitost nezvládli. Situace nás překvapuje, protože v útulku žádné zásadní problémy s ostatními psy neměl. Nyní tedy opět hledá domov. Je velmi vhodný pro dogtrekking, canicross a podobné aktivity.

11. 6. - našel domov.

10.5.2016 Aky je prostě trekker! Díky dohazovačce Alena Jancurová má dostatek otroků, kteří jsou ochotní se s ním ploužit krajinou a brzdit ho v rozletu. Děkujeme zejména Petrovi Šípovi a Zuzaně Švecové, Evík Gumídek Hippies a Martina Pohorská. Hafan si veškerý pohyb užívá, s ostatními psy nemá problém, je takřka nezničitelný. Hledáme pro něj aktivní páníky, kteří se mu budou opravdu věnovat.

28.4.2016 Aky je sporťák tělem i duší. Hledáme pro něj stejně postiženého dvojnožce. Není to pejsek na dvorek, ale malé torpédo, kterému když dáte správný směr, způsobí ve svém i vašem vesmíru Velký třesk (Jedním z důsledků velkého třesku je, že podmínky dnešního vesmíru jsou odlišné od podmínek v minulosti nebo v budoucnosti.)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tříletý kříženec amerického stafordšírského teriéra hledá nový domov. Je to sympatický, trochu rozmachaný, sportovně založený hafan, vhodný pro aktivní a důsledné páníčky.

>>>Video<<<

Na nový domov čeká v útulku Animal Rescue v Českých Budějovicích. (Na odkazu najdete i více fotek)

aky2   aky