ČERT


cert   cert3

Vyrovnaný pes, velmi dobře spolupracující a motivovatelný. Majetnický typ.

Pohlaví: pes
Evidenční číslo: 88016
Datum (rok) narození: 2014
Velikost: Velká

Poznámka ke stavu: kastrovaný

Čert je šestiletý kříženec labradora a nějakého teriéra z řady bull zástupců. V podstatě vypadá, jako když na tělo labradora našroubujete hlavu staforda :) Se jménem Čert k nám už přišel a než jsme vymysleli jiné, tak se nám toho jméno prostě usadilo v hlavě a zůstalo mu.

Poslední měsíce trávil uvázaný na řetězu, bez dostatku fyzického vyžití. U nás si užívá nejen pozornost, ale hlavně možnost právě té fyzické aktivity. 

Za tu dobu co je v útulku ušel velký kus cesty. Je z něj vyrovnaný pes, dobře spolupracující s člověkem. Vyzkoušel si běh, canicross, bullsporty, obrany. Při dobré motivaci je to naprosto univerzální pes. Trochu nám teda za ty roky zlenivěl. Bojí se bouřky (petard). V tu chvíli se buď uklidí, nebo se drrží přilepený na člověka. K jiným psům není vhodný. K lidem je bezkonfliktní, nevrčí, neohání se. Výjimku tvoří případy, kdy mu chcete něco násílím vyndat z tlamy, je tedy lepší zvolit cestu "výměny". Je to majetnický typ. Byl zvyklý na život na zahradě. K dětem ho nedoporučujeme z důvodu žárlivosti.

>>>video<<<

KONTAKT:
tel: +420 607 018 218
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
http://www.dog-point.cz/nasi-psi/informace-k-adopci
http://www.dog-point.cz/kontakt

Dogpoint

cert2