CORA


cora   cora2

INFORMACE O PEJSKOVI

jméno psa: Cora
evidenční číslo: 132 D
pohlaví: fena
plemeno pejska: teriér x
značení psa: žádné
výška: 42 cm
váha: 13 kg
věk: 2 roky
kastrace: nekastrován
povaha: hodná, hravá, bázlivá
zdravotní stav: potíže z kůží - asi se jedná o alergie - užívá Prednison

INFORMACE O NÁLEZU ZVÍŘETE

datum nalezení: 6. 10. 2017
místo nalezení: předána do útulku na hotel

Je to chytrá, přátelská, hravá a učenlivá holka, ale bojí v některých situacích (stačí zvednou hlas nebo natáhnout ruku). Ale když zjistí, že jste kámoši, tak se moc ráda pomazlí a hraje si. Bohužel výchovu majitelé zanedbali a řadu věcí chápe jen povrchově a je vidět, že povelu nerozumí. Tedy bude ideální s ní začít pěkně od znovu a trpělivě vysvětlovat.

Cora byla do útulku předána na hotel. Bohužel o majitelích jsme od té doby neslyšeli, nedostali jsme dle dohody speciální granule ani léky, které potřebuje. O Coru se od té doby staráme a už se začíná její kondice zlepšovat. Žebra už nemá tak vylezlá a téměř se nedrbe. Jelikož o Coru majitelé přes měsíc nejeví zájem, nedá se dělat nic jiného, než jí najít nový domov.
Majitelé dostanou ještě šanci uhradit u nás náklady a Coru si vzít domů (pod pravidelnou kontrolou), ale nemyslíme si, že přijdou a proto hledáme Corince nové majitele. Chceme, aby se už měla dobře a možná i bez stresu a nevhodné stravy bude i její kůže v pořádku. Poradíme se s veterinářem ohledně její stavu a udělají se i nějaké další testy, ale asi bude muset brát léky na alergii, když přijde sezóna.

Pro více informací volejte do útulku, 773 791 322.
Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.

Útulek pro nalezené psy v Táboře