BROWNIE


brownie   brownie2

Bohužel máme dalšího vráceného pejska, opravdu už nevím, kdy některým lidem dojde, že by si měli nechat poradit. Před adopcí jsme nové majitele upozorňovali, že Brownie potřebuje hodně pohybu, zaměstnání a také pevnou ruku, jinak si dělá co chce. Když zjistí, že takto nepujde, okamžitě se uklidní a je z něho skvělý pes. Musí si však s ním člověk umět poradit a hlavně mu dopřát čas a mít s ním trpělivost. V útulku s ním nemáme žádné problémy a je to naprosto úžasný pes, který se chce zavděčit. Jediné co, nedoporučujeme ho k malým dětem-kvůli vzrůstu a temperamentu. A také nemusí ostatní psy, s fenkou se snese bez problémů. Díky tomu, že si opět někdo nenechal poradit je další pes zklamán. Hledáme pro něj domov, kde ví, co obnáší adopce tak velkého a silného psa jako je Brownie a jeho potenciál a temperament povedou správným směrem.

Brownie je přes rok starý kříženec velké velikosti. Byl nalezený uvázaný i se svým kámošem ke kovovému sloupu a nechán na pospas osudu. Při příjmu na útulek byli oba velmi žížniví a hladoví. Oba to jsou moc hodní, ale velmi aktivní a nevychovaní psi, kteří budou potřebovat důslednou výchovu a spoustu pohybu. Vhodní k domku se zahradou, k aktivním lidem, kteří se jim budou věnovat. Kluci se snesou bez problémů, ale nelze je krmit společně, oba si své jídlo dost brání. Adopce je lepší zvlášť aby nová rodina se mohla věnovat tomu jednomu na 100 procent.

Pes bude vydán pouze do dobrých rukou, očkovaný, čipovaný a odčervený. K adopci je potřeba platný OP, vlastní obojek a vodítko. Psí útulek Chomutov, Beethovenova 5407 (za hřbitovem), email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel., 732248960

Psí útulek Chomutov a Jirkov