BADDY

baddy-dede   baddy3-dede

Baddy k nám přijel ve velmi žalostném stavu, s těžkou podvýživou, do krve popraskanými otlaky na nohou, průjmy a se zlomenou duší, odevzdaný, bez zájmu a emocí. Po rychlé veterinární péči, domácí skvělé péči, kvalitním jídle a hlavně s laskavým a láskyplným přístupem, se z něj během pár týdnů stal krasavec, zdravý, mladý, sebevědomý pes. Jedná se patrně o křížence šarpeje a staforda, asi 4 - 5 let starého.
Badík je středního až většího vzrůstu (v kohoutku 58 cm ) má krásně mohutnou osvalenou postavu a pokud si vás zamiluje je z něj roztomilé nemotorné štěňátko a mazlík, který je ale v případě potřeby připraven vás bránit a chránit svou smečku. Zvládá celkem dobře chodit na vodítku, umí základní povely : sedni, lehni, ke mně, zůstaň. Je to nejen krásný, ale také velmi šikovný a chytrý pes. Důvěru k cizím lidem, ale získává pomaleji, po tom všem, čím si prošel, není divu. Když pochopí, že mu neublížíte je to miláček, který vám bude bezmezně věrný. Badík potřebuje zkušené, trpělivé, ale také důsledné páníčky, kteří ho budou milovat a nikdy ho nezradí ! Raději nedoporučuji k malým dětem.
Badík má rád fenky, ovšem při delším soužití, může začít žárlit i na ně. S pejskama to asi tak vřelé nebude, vybírá si. Venku na vodítku si ostatních psů nevšímá.
Vyhovoval by mu domek se zahradou, ale rozhodně se spaním uvnitř. Zvládne bydlet i v bytě při pravidelných procházkách. Doma je klidný a naprosto vzorný ! Vydrží čekat než přijdete odpoledne z práce, nic neničí, neštěká a zvládá 100 % i hygienu. Do nového domova půjde jako člen rodiny a parťák, ne jako živý zvonek na zahradu, po podepsání adopční smlouvy a se zaplacením adopčního poplatku.
Baddy je odčervený, čipovaný, kastrovaný,očkovaný. Má odstraněn zubní kámen, krevní testy v pořádku a RTG kyčlí a páteře též.

Pokud máte o Badíka zájem napište mi zprávu nebo volejte na tel. : 777 658 628, či napište na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. informace o sobě. Uvítáme seznamovací návštěvu.

Dočasky De De z.s. Mělník


Za fotky děkujeme Jana Siudová

baddy2-dede