BRIX


brix   brix2

Brix je 4 letý kříženec bulla a možná boxera nebo něčeho podobného, žíhaného. Jako štěně byl odebrán bezdomovcům a teď po dvou letech hledá znovu svou rodinu, tentokrát už nastálo a jen tu nejlepší. Brix má přátelskou a citlivou povahu, k lidem je to úžasný parťák, milující bytost, která potřebuje svého člověka, nebo pány, pro které by dýchal. Je to velice aktivní a temperamentní pes, ovládá základní poslušnost a povely a je vhodné s ním i nadále pracovat. Má v sobě spoustu energie a je to ideální adept na sporty a pro akční sportovně založené majitele. (např. bikejoring, dogtreking popripade i bull sporty) Potřebuje zaměstnat tělo i hlavu, je šikovný, učenlivý, nadšený, se spoustou elánu a chuti pracovat. Odpočívá pouze v přítomnosti pána, dokáže s ním lenošit na gauči, ale také potřebuje utahat a vyběhat. Ke psům je spíš submisivní, lehá si před nimi, s některými dokáže blbnout jako rozdováděné štěně, některé ale neakceptuje a nevyjde s nimi. Byl by vhodný jako jedináček, na ostatní může žárlit. K dětem spíše odrostlým, vetším, malé by mohl díky své energii i velikosti porazit.
Brix je milující pes, věrný svému majiteli a své rodině. Hledáme pro něj aktivního páníčka, se zkušeností s výcvikem většího pejska, který mu dá lásku a hodně pozornosti a bude mít čas a chuť se mu věnovat. Je vhodný do domu se zahradou, ideálně, kde nebude často sám, s výhodou budou třeba i návštěvy cvičáku, socializace s ostatními, ale hlavně pohyb a společné chvíle s majiteli, kteří ho nezklamou.

Brix je odčervený, kompletně vakcinovaný, čipovaný a kastrovaný. Netrpí alergií, má citlivější zažívání, ale žádnou dietu nepotřebuje. Do adopce půjde ke vhodným majitelům, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Dočasky De De z.s., Praha. Návštěva možná po dohodě s Lucií Němečkovou na tel : 773 522 906. Pište informace o vás na mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo 602 259 705
Video Brixe zde : https://www.barrandov.tv/video/124191-barrandov-pomaha-brix-5-4-2018

Dočasky De De z. s.

brix   brix2