PIRÁT


pirat   pirat2

Pirát je krásný kříženec s bull tvary. K lidem je přátelský, veselý, socializovaný, chodí na vodítku, venčí se venku, reaguje na pamlsky. Se psy nemá vyloženě problém, jenom má některé typy psů, co nemusí a tak je třeba dávat pozor. Raději venčit s náhubkem a předcházet konfliktům. Pokud bude doma fenka nebo pes, kterého přijme, tak to bude v pohodě. Jenom je potřeba aby k němu majitel přistupovat racionálně, vychovával ho, učil ho výborně poslouchat a nepodporoval nežádoucí chování. Bude třeba krmit ho bezobilnou stravou, má zřejmě alergii a ještě se bude vyšetřovat demodex, což není žádná nakažlivá nemoc, je to spíše kosmetická záležitost která při správné péči a psychické pohodě vymizí. Koček se spíše bojí, nemá tendence po nich startovat, ani domácí prasátko neřešil. Pejskovi je kolem 5 let,je vykastrovaný, očkovaný, má europas, je čipovaný.

Vzhledem k tomu co si prožil moc prosíme, aby se nám ozval spolehlivý zájemce, který je připraven změnit pejskovi život a překonat s ním veškeré překážky, aby mohl být šťastný. Preferujeme člověka, který bull pejskům rozumí a nebo kdo má podmínky, čas a chuť se s ním naučit pracovat. Nachází se u Poděbrad, ale jsme ochotní ho přivézt a pomoct se základy výchovy.

Adopční poplatek je 2.000 Kč (jsou to náklady na péči, dopravu a je nastaven nejen proto, abychom mohli hradit péči o další zvířata, ale také aby se neozývali překupníci, či lidé, kteří by neměli finance na kvalitní krmení, veterinu a další nutné výdaje, které tento pes bude potřebovat.)

kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Toulavé Tlapky