MEANY


meany   meany2

Meany - nejkrásnější, nejmilejší, nejsladší a nejúžasnější chlapeček pod sluncem hledá svoji milovanou rodinu. 4 a půl měsíce a 15 kilo nekonečné radosti na čtyřech běhacích pacičkách. Meany je nejspíš kříženec bull plemene a ohaře. V dospělosti odhadujeme váhu kolem 25-30ti kilo. Meany je pohodové štěňátko, sladké a roztomilé, ve svém dočasném domově se učí poslušnosti, a jde mu to na jedničku s hvězdičkou. S dočasnou paničku chodí každý den na dlouhé procházky, nacvičují stopy. Meany je plně socializovaný, skvěle si rozumí s dalšími pejsky i dětmi. Hygienické návyky už má téměř zvládnuté, ale protože je ještě štěňátko, občas to ještě nestihne a sem tam se objeví loužička. Meany je velmi kontaktní a učenlivý. Hledáme pro Meanyho aktivní rodinu, která ho nenechá zahálet a bude s ním ráda podnikat nejrůznější výlety a psí aktivity. Hlavně pro něj hledáme rodinu, která si uvědomuje zodpovědnost za tento typ psa, a bude žít jen pro něj. S pelíškem uvnitř domu a plnou mističkou kvalitní psí stravy.

Očkovaný, čipovaný, odčervený. Meany půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč.

V případě zájmu o Meanyho volejte na telefonní číslo 605 513 316 nebo pište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Meany se nachází v dočasné péči azylu Tail Story nedaleko Kyjova.

Jméno psa:  Kane

 

Důvod nabídky psa:  Nezvladatelnost výcviku a agresivita

 

Plemeno psa: Americký pitbullteriér ( bez PP)

 

Věk psa: rok a půl

 

Kde se pes nachází: Ústí nad Labem/ Praha

 

Inzerent je majitelem psa: ano

 

Inzerent první majitel psa: ano

 

Původ psa (případě PP – původ psa): -

 

Platný očkovací průkaz: ano

 

Složené zkoušky: žádné

 

Zdravotní stav: Problém se srtí, zřejmě alergie na stravu. Má dietu ze speciálních granulí a konzerv + speciální šampón. Pokud se nedodržuje dieta, musí být častěji koupán. Kastrován

 

Povaha psa: Flegmatik, musí být neustále v něčí společnosti ( ve společnosti lidí se naučil sedět u stolu na židli) hodný k dětem, vůdčí typ. Snášenlivý s ostatními psi a zvířaty, kočky mu nevadí.

 

Neduhy či nevhodné chování psa: Musí se k němu přistupovat jako k dítěti, pokud člověk zvýší hlas, nebo ho chce silou dostat např. Z gauče, ožene se a útočí. Nikoho nepokousal zatím. Být vůdce smečky se snaží být i vůči lidem. Poslouchá jen pokud chce, musí většinou chodit na vodítku. Povely umí jen sedni, lehni, pac.

 

Vhodné umístění psa: Vyrůstal v bytě, je ale zvyklý na časté procházky venku, později byl zvyklý být u domu se zahradou. Potřebuje hodně pohybu a společnost

 

Další informace o psu: Od štěněte byl poslušný a hodný, časem se to ale zlomilo a začal mít svojí hlavu. Člověk musí mít dávku trpělivosti

Kontakt: 608899958/ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.