ELIŠKA


eliska   eliska2

Eliška je roční středně velká kříženka, darovaná do Dočasek bezdomovci, váží 23 kg a je nádherná a moc milá. Je to milující vděčná holčička, k lidem přátelská a svým páníčkům oddaná. Doma je neskutečně hodňoučká, o samotě nevyvede nic, je čistotná a ráda se mazlí a lenoší na gauči.
Venku zvládá vodítko, ale drží se svých pánů i na volno. Je vcelku poslušná, šikovná, dá se s ní pěkně pracovat, vítá vás s nadšením, ale některých věcí se ještě stále bojí. K cizím lidem je zpočátku nedůvěřivá, ale rychle si ji získáte vlídným přístupem a laskavých zacházením. Malých psů si víceméně nevšímá, ale na vodítku venku, obzvlášť na velké psy, ze strachu pouští hrůzu, ale dá si říct napomenutím, na volno si s nimi hraje a nemá větší problém. Z míry ji vyvedou občas kola, koloběžky apod, na ty štěká.
Eliška potřebuje opravdu laskavé a milující majitele, potřebuje potrénovat socializaci s pejsky, upřednostníme páníčky, kteří na ní budou mít hodně času a budou se jí věnovat, pracovat s ní na upevnění socializace a poslušnosti. Je to skvělá holka, milující přítel s oddaným dojemným pohledem, zaslouží si láska navždy a už nikdy žádné zklamání.
Eliška je odčervená, čipovaná, kastrovaná, očkovaná. Na RTG má nález dysplazie kyčlí, bohužel jako většina větších kříženců. Nemá nyní žádné zásadní problémy, je jen potřeba ji udržovat správnou váhu, nepřibrat, popř doplnit kloubní výživu. Velké sportovní výkony, ale do budoucna pro Elišku nebudou to pravé. Pokud by kdykoli potřebovala jakékoli ortopedické řešení, bude toto na naše náklady.

Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku

Dočasky De De z.s. Praha

info o vás pište na mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo tel : 602 259 705. Návštěva možná po dohodě s dočaskářkou Eliškou.

Jméno psa:  Kane

 

Důvod nabídky psa:  Nezvladatelnost výcviku a agresivita

 

Plemeno psa: Americký pitbullteriér ( bez PP)

 

Věk psa: rok a půl

 

Kde se pes nachází: Ústí nad Labem/ Praha

 

Inzerent je majitelem psa: ano

 

Inzerent první majitel psa: ano

 

Původ psa (případě PP – původ psa): -

 

Platný očkovací průkaz: ano

 

Složené zkoušky: žádné

 

Zdravotní stav: Problém se srtí, zřejmě alergie na stravu. Má dietu ze speciálních granulí a konzerv + speciální šampón. Pokud se nedodržuje dieta, musí být častěji koupán. Kastrován

 

Povaha psa: Flegmatik, musí být neustále v něčí společnosti ( ve společnosti lidí se naučil sedět u stolu na židli) hodný k dětem, vůdčí typ. Snášenlivý s ostatními psi a zvířaty, kočky mu nevadí.

 

Neduhy či nevhodné chování psa: Musí se k němu přistupovat jako k dítěti, pokud člověk zvýší hlas, nebo ho chce silou dostat např. Z gauče, ožene se a útočí. Nikoho nepokousal zatím. Být vůdce smečky se snaží být i vůči lidem. Poslouchá jen pokud chce, musí většinou chodit na vodítku. Povely umí jen sedni, lehni, pac.

 

Vhodné umístění psa: Vyrůstal v bytě, je ale zvyklý na časté procházky venku, později byl zvyklý být u domu se zahradou. Potřebuje hodně pohybu a společnost

 

Další informace o psu: Od štěněte byl poslušný a hodný, časem se to ale zlomilo a začal mít svojí hlavu. Člověk musí mít dávku trpělivosti

Kontakt: 608899958/ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.