AMINA


amina   amina2

Heboučká a neposedná AMINA hledá toho nejlepšího páníčka! Středí dvouletá fenka ani né velikosti staforda. Je velmi energická. Se psy je velká kámoška, ráda si s nimi hraje. Někdy má žárlivé tendence, ale snadno poslechne a chápe, jaké má hranice. Potřebuje majitele s důsledným přístupem, protože nezná povely a potřebuje výcvik (opravdu perfektně naučit přivolání, odložení, odeslání a ideálně složit zkoušku poslušnosti). Měla být utracená, neboť žila v místě, kde bylo velmi mnoho psů a nikdo o ně nestál. Také na ní bylo vidět, že jí někdo ublížil a občas se ještě bojí ruky. Je tedy vhodná pro někoho, kdo s ní bude pracovat a rád jí bude určit. Vhodnější bude jako jedináček, ale udělal by jí radost větší psí kamarád, o kterého by se mohla opřít a napodobovat jeho slušné chování. Doporučujeme jí k baráčku, doma když se nudí, půjčuje si věci a zatím není příliš čistotná. Nyní je zvyklá na barf stravu, ale není to do budoucna podmínkou. Je vykastrovaná, očkovaná, čipovaná, má pes pas, odčervená, opatřená proti klíšťatům.

Nachází se u Poděbrad. Adopční poplatek za veterinární péči + adopční smlouva. (kdykoli Aminu pohlídáme o dovolené a pomůžeme s výchovou i výcvikem)

Kontaktujte nás na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Toulavé tlapky

Jméno psa:  Kane

 

Důvod nabídky psa:  Nezvladatelnost výcviku a agresivita

 

Plemeno psa: Americký pitbullteriér ( bez PP)

 

Věk psa: rok a půl

 

Kde se pes nachází: Ústí nad Labem/ Praha

 

Inzerent je majitelem psa: ano

 

Inzerent první majitel psa: ano

 

Původ psa (případě PP – původ psa): -

 

Platný očkovací průkaz: ano

 

Složené zkoušky: žádné

 

Zdravotní stav: Problém se srtí, zřejmě alergie na stravu. Má dietu ze speciálních granulí a konzerv + speciální šampón. Pokud se nedodržuje dieta, musí být častěji koupán. Kastrován

 

Povaha psa: Flegmatik, musí být neustále v něčí společnosti ( ve společnosti lidí se naučil sedět u stolu na židli) hodný k dětem, vůdčí typ. Snášenlivý s ostatními psi a zvířaty, kočky mu nevadí.

 

Neduhy či nevhodné chování psa: Musí se k němu přistupovat jako k dítěti, pokud člověk zvýší hlas, nebo ho chce silou dostat např. Z gauče, ožene se a útočí. Nikoho nepokousal zatím. Být vůdce smečky se snaží být i vůči lidem. Poslouchá jen pokud chce, musí většinou chodit na vodítku. Povely umí jen sedni, lehni, pac.

 

Vhodné umístění psa: Vyrůstal v bytě, je ale zvyklý na časté procházky venku, později byl zvyklý být u domu se zahradou. Potřebuje hodně pohybu a společnost

 

Další informace o psu: Od štěněte byl poslušný a hodný, časem se to ale zlomilo a začal mít svojí hlavu. Člověk musí mít dávku trpělivosti

Kontakt: 608899958/ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.