KEJSI


kejsi   kejsi2

Kejsi je půl roku stará černá kráska. Kříženka německého ovčáka a nějakého svalnatého bulla.

Kejsi je energická, velká a silná - hodí se tedy ideálně na zahradu, kde bude mít dostatek pohybu. V bytě by mohla by být jen u opravdu sportovně založené rodiny, která s ní bude trávit hodiny běháním, aktivitami či prací. I když bude bydlet na zahradě, bude potřebovat hodně zábavy, procházek i psychické práce (výcviku), aby byla plně unavená. Když se Kejsi nudí, hledá zábavu a uteče za ní. Potřebuje tedy opravdu aktivní lidi, kteří jí dostatek zábavy zajistí doma.

Je to milá a hodná holka, ostatně jako všechna štěňata, ale potřebuje rodinu, která s ní bude pracovat. Hodí se k i malým dětem (jen je může omylem porazit atd). Naopak není vhodná ke starým či neaktivním lidem.

Zatím je Kejsi snášenlivá s jinými psy, fenami i zvířaty. Pokud se bude na socializaci stále pracovat, mělo by to tak i zůstat. Může tedy i do rodiny, kde již jiný pes je.

Psí Útulek Bouchalka
Na Bouchalce 398
Buštěhrad, 273 43

Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 - 16:00).

Jméno psa:  Kane

 

Důvod nabídky psa:  Nezvladatelnost výcviku a agresivita

 

Plemeno psa: Americký pitbullteriér ( bez PP)

 

Věk psa: rok a půl

 

Kde se pes nachází: Ústí nad Labem/ Praha

 

Inzerent je majitelem psa: ano

 

Inzerent první majitel psa: ano

 

Původ psa (případě PP – původ psa): -

 

Platný očkovací průkaz: ano

 

Složené zkoušky: žádné

 

Zdravotní stav: Problém se srtí, zřejmě alergie na stravu. Má dietu ze speciálních granulí a konzerv + speciální šampón. Pokud se nedodržuje dieta, musí být častěji koupán. Kastrován

 

Povaha psa: Flegmatik, musí být neustále v něčí společnosti ( ve společnosti lidí se naučil sedět u stolu na židli) hodný k dětem, vůdčí typ. Snášenlivý s ostatními psi a zvířaty, kočky mu nevadí.

 

Neduhy či nevhodné chování psa: Musí se k němu přistupovat jako k dítěti, pokud člověk zvýší hlas, nebo ho chce silou dostat např. Z gauče, ožene se a útočí. Nikoho nepokousal zatím. Být vůdce smečky se snaží být i vůči lidem. Poslouchá jen pokud chce, musí většinou chodit na vodítku. Povely umí jen sedni, lehni, pac.

 

Vhodné umístění psa: Vyrůstal v bytě, je ale zvyklý na časté procházky venku, později byl zvyklý být u domu se zahradou. Potřebuje hodně pohybu a společnost

 

Další informace o psu: Od štěněte byl poslušný a hodný, časem se to ale zlomilo a začal mít svojí hlavu. Člověk musí mít dávku trpělivosti

Kontakt: 608899958/ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.