STIFÍČEK


stificek   stificek2

STIFÍČEK pes 6 let kříženec (váha 22 kg) Pes vrtí ocasem stejně upřímně, jako mu tluče srdce a každý, kdo pozná Stifíčka, pozná víru, upřímnou lásku a radost žít. Příroda na kráse nešetřila, jenže se do všeho připletl osud a trošku se to zkomplikovalo. Z krásného žití v milující rodině nastalo stěhování ke kdejakým pobudům a najednou se dostal až k nám - mezi ty, kteří dali vše do pořádku a naučili ho zase všechny a všechno milovat. Představujeme vám nádherného, mladé, atletického kluka, který čeká na milující rodinu. Stifíček je takový náš šašek, komediant. Popíšu vám, jak se chová každý den: Protože je zvyklý žít uvnitř domu, bydlí ve vnitřním kotci. Ráno ho přijdu vyvenčit. Naprosto rozkošný, rozespalý mi jde naproti. Ještě by si dal "dvacet". Jsem zkrátka takový budíček, který prodlužujete. Jde mu dát sladkou pusu, raději ještě jednu a pak se jde teprve vyvenčit. Odpoledne už však srší energií a živelností. Je to skvělý, sportovně založený kluk. Který by rád běhal po zahradě a čas od času šel na procházku. Na večer se jde opět proběhnout a rád si k vám přisedne a tráví s vámi čas při pití kávy. Když se k vám sedne bok po boku, nenápadně vás ožužlává na uších a čeká, zda z toho nebude nějaké delší líbání. Jde o aktivního psa, který má omezený pohyb co se týče dlouhých vycházek a lítání. Nemá rád ostatní psy. Těch si tedy na procházkách nevšímá a nijak je neprovokuje, ale na společné zahradě by byl problém. Stejně jako u sousedů přes plot. Nehodí se do rodiny k dětem, je skutečně dost emotivní a nemotorný. Hodí se tedy do rodiny, která už se ztřeštěnou bullí povahou má zkušenosti. Do rodinného domu se zahradou a spaním uvnitř. Má 100procentní hygienické návyky, v době samoty nic neničí. V autě jezdí naprosto vzorně, jen nedosáhne na plyn. Manipulace na veterině je na jedničku s hvězdičkou. Bez jakýkoliv projevů paniky a agresivity. Je to hodný, moc hodný kluk. Poznámka ke zdravotnímu stavu: Stifíček má dlouhodobý, neléčený zánět v žaludku. Proto je třeba užívat léky Helicid (není příliš nákladný) a dietu i/d low fat - namáčenou z vyvýšené stoličky - vše zmíněné s sebou domů dostane. Podstoupil operaci zánětu třetího víčka a přibral z kritické podvýživy, až na krásných 22 kg.

Pokud máte o Stifíčka zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S adopčním poplatkem 2.000,- (Naočkovaný komb. vakcínou, odčervený, odblešený Bravecto, čipovaný, kastrovaný, výbava léků, dieta, stolička)

Psí útulek U Šmudliny Tachov

Jméno psa:  Kane

 

Důvod nabídky psa:  Nezvladatelnost výcviku a agresivita

 

Plemeno psa: Americký pitbullteriér ( bez PP)

 

Věk psa: rok a půl

 

Kde se pes nachází: Ústí nad Labem/ Praha

 

Inzerent je majitelem psa: ano

 

Inzerent první majitel psa: ano

 

Původ psa (případě PP – původ psa): -

 

Platný očkovací průkaz: ano

 

Složené zkoušky: žádné

 

Zdravotní stav: Problém se srtí, zřejmě alergie na stravu. Má dietu ze speciálních granulí a konzerv + speciální šampón. Pokud se nedodržuje dieta, musí být častěji koupán. Kastrován

 

Povaha psa: Flegmatik, musí být neustále v něčí společnosti ( ve společnosti lidí se naučil sedět u stolu na židli) hodný k dětem, vůdčí typ. Snášenlivý s ostatními psi a zvířaty, kočky mu nevadí.

 

Neduhy či nevhodné chování psa: Musí se k němu přistupovat jako k dítěti, pokud člověk zvýší hlas, nebo ho chce silou dostat např. Z gauče, ožene se a útočí. Nikoho nepokousal zatím. Být vůdce smečky se snaží být i vůči lidem. Poslouchá jen pokud chce, musí většinou chodit na vodítku. Povely umí jen sedni, lehni, pac.

 

Vhodné umístění psa: Vyrůstal v bytě, je ale zvyklý na časté procházky venku, později byl zvyklý být u domu se zahradou. Potřebuje hodně pohybu a společnost

 

Další informace o psu: Od štěněte byl poslušný a hodný, časem se to ale zlomilo a začal mít svojí hlavu. Člověk musí mít dávku trpělivosti

Kontakt: 608899958/ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.