DONUT


donut   donut2

DONUT pes 10 měsíců kříženec Kdo měl někdy psa, bude na něj vzpomínat asi po celý život. V těch vzpomínkách si člověk vybavuje i sebe: jak se stával lepším, jak ho zušlechťovala péče, kterou poskytoval tvoru, jenž mu byl bezmezně oddán a za svou věrnost nic nevyžadoval. Veliký božan Doník má o své lidské smečce jasno. Hledá k sobě rodinu s velikou náručí, teplým objetím, laskavou dlaní k pomazlení. Člověka, který dobře vaří, rád si hraje, rád běhá do přírody a navečer odpočívá u televize. Jó a rybník - človíček, který chodí k rybníku - kamarád Zdenda ho totiž naučil kraula a prsa, moooc se mu to líbí. Je to velice aktivní pes, který by potřeboval aktivní páníčky. Jak snese psy nevíme - spíše jako jedináček. Hodí se na zahrádku k domečku, se spaním v dobře zateplené boudě nebo místnosti někde doma. Nevhodný do bytu. Dětem neublíží - pokud pominete skákání - je to Jelimán, nemá žádné projevy agresivity k lidem. Jak už bylo zmíněno - pro mladé, aktivní lidičky s domkem. Je třeba trošku výcviku pro pána Jelimána. Podmínka adopce je kastrace do 3 měsíců od podpisu smlouvy.

Máte o Donuta zájem? Napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S adopčním poplatkem 2.000,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, po měsíci přeočkovaný, odčerven, odblešen Bravecto, čipován)

Psí útulek U Šmudliny Tachov

Jméno psa:  Kane

 

Důvod nabídky psa:  Nezvladatelnost výcviku a agresivita

 

Plemeno psa: Americký pitbullteriér ( bez PP)

 

Věk psa: rok a půl

 

Kde se pes nachází: Ústí nad Labem/ Praha

 

Inzerent je majitelem psa: ano

 

Inzerent první majitel psa: ano

 

Původ psa (případě PP – původ psa): -

 

Platný očkovací průkaz: ano

 

Složené zkoušky: žádné

 

Zdravotní stav: Problém se srtí, zřejmě alergie na stravu. Má dietu ze speciálních granulí a konzerv + speciální šampón. Pokud se nedodržuje dieta, musí být častěji koupán. Kastrován

 

Povaha psa: Flegmatik, musí být neustále v něčí společnosti ( ve společnosti lidí se naučil sedět u stolu na židli) hodný k dětem, vůdčí typ. Snášenlivý s ostatními psi a zvířaty, kočky mu nevadí.

 

Neduhy či nevhodné chování psa: Musí se k němu přistupovat jako k dítěti, pokud člověk zvýší hlas, nebo ho chce silou dostat např. Z gauče, ožene se a útočí. Nikoho nepokousal zatím. Být vůdce smečky se snaží být i vůči lidem. Poslouchá jen pokud chce, musí většinou chodit na vodítku. Povely umí jen sedni, lehni, pac.

 

Vhodné umístění psa: Vyrůstal v bytě, je ale zvyklý na časté procházky venku, později byl zvyklý být u domu se zahradou. Potřebuje hodně pohybu a společnost

 

Další informace o psu: Od štěněte byl poslušný a hodný, časem se to ale zlomilo a začal mít svojí hlavu. Člověk musí mít dávku trpělivosti

Kontakt: 608899958/ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.