SPEEDY

speedy   speedy2

Speedy je kříženec bulla a v červenci mu byl rok. Je to velmi pohodový pes milující procházky a zábavu. Potřeboval by páníčka, který by se mu věnoval. Je zvyklý pobývat na zahradě, bydlet venku, ale určitě nepohrdne i teplým pelíškem. Hygienu zvládá dobře.
Výchovou moc políbený není, základní povely zná, ale určitě by se moc rád naučil i něco nového, je učenlivý. Jeho nový páníček by měl mít trpělivost s tréninkem.
Je to taky obrovský mazlík, miluje lidi i děti, ale rádi bychom, aby šel případně k větším dětem. Jenom přece je to větší pesan, a mohl by menší děti porazit, i když nechtěně.
Na své jméno slyší dobře, pokud dělá něco nežádoucího, při zákazovém povelu ihned přestane. Na své jméno ihned přiběhne.
Je zvyklý i na kotec, ale je potřeba, aby mimo něj měl aktivitu, která ho baví a v kotci se nenudil a netrpěl. Je zvyklí také na volné bydlení po zahradě s možností přespání v teplé boudě nebo místnosti, kam si zaleze kdykoliv potřebuje
Co se týče vůči snášenlivosti k ostatním zvířatům: kočky loví, na hospodářská zvířata štěká, s ostatními psy vychází, pokud si s nimi sedne, ale Speedy je ten, který rád vyvolává konflikty (bylo to tak v předchozím domově). Nyní se léčí s prokouslým uchem.
Speedy se nachází v našem depozitu v Litvínově, půjde do adopce tam, kde mu dopřejí aktivitu. Do adopce bude moci odejít po karanténě a veterinární kontrole. Do adopce odejde očipovaný, odčervený, očkovaný, kastrovaný, po sepsání adopční smlouvy a složení adopčního poplatku. Adopční poplatek činí 1900,- Kč.
Podmínkou adopce jsou nejméně 3 návštěvy u Speedyho v našem depozitu.
Pokud máte zájem tohoto chlapáka Speedyho adoptovat, prosím nevolejte nám, ale napište nám na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tyto informace: Vaše jméno / odkud jste (v jakém městě bude pejsek bydlet) / Proč jste se rozhodli pro adopci tohoto pesana/ Jaké jsou vaše zkušenosti s tímto plemenem / jak dlouho bude sám a kde / co od Speedyho vlastně očekáváte a jaké aktivity s ním plánujete/

Psí depozitum Litvínov