MARINKA


marinka1   marinka3

Pitbull a šarpei - to jsou dvě plemena, jejichž geny se kříží v těle překrásné 4 leté holčičky Marinky. Její život je protkaný smutkem, zlými lidmi, útulkem, lhostejností a smůlou. Pro Marinku hledáme definitivně trvalou rodinou, domov navždy, bez výhrad a podmínek, žádné zkoušení, žádné "ale", prostě a jednoduše někoho, kdo jí přijme a bude milovat až do konce jejího života. Její duše je čistá a andělská, každý si ji okamžitě zamiluje.
Marinka je originální princezna, váží 23 kg, je hodná, milá, veselá, absolutně vítací a společenská se všemi lidmi, je to andílek a miláček, naprosto bezelstné a důvěřivé stvoření. Lidi zbožňuje všechny, nikomu nikdy neublížila a s pejsky to má podobné. Je zvyklá v bytě, nepohrdne domem se zahradou, doma vydrží bez potíží, je čistotná a společenská. Není určena na pobyt venku k boudě, stejně tak jako lidem nezodpovědným a nerozumným!
Osud nadělil Marince alergii, kvůli které musí baštit pouze hypoalergenní krmení, což není žádné drama. Možná je jen o něco málo dražší, než jiné kvalitní. K nám se dostala s rozjetou kožní dermatitidou, typickou pro alergiky. Pro tyto plemena, zvláště bílé barvy je to častá záležitost, stejně tak jako fakt, že Marinka má postižený sluch, zatím nevím, do jaké míry je to stav reverzibilní - zda se po léčbě současného zánětu uší ještě zlepší. Zvukovody oušek jsou ted skoro neprůchodné, uvidíme, zda se tento fakt zlepší po oplasknutí otoku a zaléčení zánětu. Vysoké tony, hlasité zvuky, štěkot apod,slyší.
Během týdne se rapidně zlepšily kožní projevy, bere léky, kapky do uší a dlabe speciální granule. Jsme si jisti, že jí brzy dostaneme do stavu normálu. Momentálně nelze fenečeku kastrovat, ale kastarci podstoupí, až to paní doktorka dovolí anebo z nového domova.
Marinka je nyní odčervená, očkovaná a čipovaná, je v léčení a do adopce může odejít pouze za předpokladu, že budoucí majitelé akceptují nynější léčbu a nutnost diety, poruchu sluchu a budou s námi do budoucna, než se Marinka úplně uzdraví, spolupracovat a absolvovat kontroly na klinice v Praze u naší veterinární specialistky na dermatologii, samozřejmě v naší režii.
Marinka byla dosud něco jako putovní břímě, takže s tím je nyní konec. Prosím, ozývejte se jen a pouze vážní a zodpovědní zájemci, kteří ji přivítáte do svého srdce a nikdy ji už neopustíte. Tahle holčička si zaslouží jenom trvalé pouto s laskavými a milujícími páníčky. Samozřejmě, že bude potřebovat i potrenovat v oblasti poslušnosti a výchovy, aby třeba netahala na vodítku jako bagr, protože s nadšením by se vrhala ke všem pejskům, která vidí.apod. Chodí i na volno, svých lidí se drží.
Marinka neštěká jako jiní pejsci, spíše vydává "veselé zvuky" podobné projevům hluchoněmých lidí, ale pouze v případě, že vidí psa a chce se běžet seznámit.

čerpáno ZDE.

Marinka půjde do adopce po podpisu adopční smlouvy, s adopčním poplatkem a podmínkami - viz výše. Za krásné fotky děkujeme Gabriela Pausa
Info 602 259 705, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

marinka4   marinka2