BRAD


bezjm10   bezjm11

 

10.7.2017 - Brad se vrátil z adopce :-( Myslíme si, že noví páníčci nebyli dostatečně důslední a Bredík dokázal využít všechny drobnosti ve svůj prospěch. Prozatím těžko hodnotit, protože je u nás jen chvilku, ale je nesoustředěný a místy svéhlavý, každopádně v současné době nevychází dobře s ostatními psy. Doufáme, že se u nás dostane rychle do starých kolejí a začne sekat latinu ;-)


13.5.2017 - Breďák odjel do nového domova.


21.4.2017 - Brad je již krásně vyhojený. Jeho nejoblíbenější činností je likvidace tenisáků. Jinak je to hodný hafan, takový psí prosťáček ;-)


21.3.2017 -Brad (Pitt) je fajnový hafan, s ostatními psy vychází relativně dobře, v kotci nic neničí. Rád aportuje, přetahuje se o cokoli. Na vodítku zatím stále tahá, ale je to o poznání lepší. Včera mu byla operativně odstraněna boule na hlavě, která mu trochu vadila. Pokud je zaměstnaný a pod dohledem, tak si rány nijak nevšímá, jinak ho ale čeká několik dní s límcem, aby si místo zbytečně nerozdrbal dříve, než je zdrávo.

22.2.2017 -Hafan se již pěkně zakulatil a nabral sílu. Je to mladý poděs, asi 2-4 roky starý.

Pohublý kříženec amerického pitbulteriéra byl nalezen 17.2.2017 u Opalic v k.ú. Kamenný Újezd. Pes je hodný, ve špatném výživovém stavu, má prošlapy, na temeni hlavy starou jizvu. Pes je bez označení.

Animal Rescue