SID


sid   sid2

"Před 3 lety mi paní Štěstěna do života za mříží útulku přivedla mého pána. Byli jsme spolu jedno tělo, jedna duše, stárli jsme a věřili jeden v druhého. Vůbec jsem nepochyboval, že by to někdy mohlo být jinak, ale můj pán skončil na invalidním vozíku a já mám přece jen přes 30 kilo a jsem pořád plný sil. Nedávno mě odvezlo auto a pán plakal, tety taky, to je vám jasný. Myslel jsem, že jdeme na procházku, ale teď už vím, že se zpátky nikdy nevrátím. Položil jsem tetě do klína svojí šedivou širokou bulí hlavinku, vybrečel jsem se a teď si tu spolu dočasně žijem.
Lidi, já jsem velkej, starej bull. Je to tak. Co bude dál ? Ví to někdo ? Jsem hodnej mazel, pořád mám energii a chuť do života a chci zase najít svýho pána. Teta říká, že on někde taky čeká sám, jenom se musíme vzájemně najít. Prosím vás, řekněte mu o mně, ať na sebe dlouho nečekáme. My se fakt nutně potřebujem. Jmenuji se Sid a vy jste moje naděje"

Desetiletý Sid je velký zdravý Bull (údajně s PP) od majitele, který díky upoutání na invalidní vozík, již fyzicky nezvládal Sida obstarat ani venčit. Váží 34 kg a je to pan Pes. Na svůj vyšší věk je plný elánu, je to statný veselý a aktivní "děda", miluje procházky, výlety, dovádí s balonky a hraje si s hračkami, válí se na zádech a blbne jako puberťák. Pěkně chodí na vodítku, je to obrovský mazel a dobrák, je hodný, všechny lidi vítá, zbožňuje a cpe se nadšeně do klína. Za každou vaši pozornost je vděčný, má radost z každé příležitosti, pomazlit se, podrbat, má obrovské srdce a potřebuje spoustu lásky. Venku si nevšímá cyklistů, běžců ani dětí. Je to sebevědomý přátelský kluk, se svým pánem byli parťáci, žili bohémským životem a na některá pravidla si teprve zvyká. Pokud něco chce, zkouší si o to nahlas říct, moc povelů nezná, ale je celkem dobře ovladatelný. K ostatním psům venku je zpravidla nekonfliktní, s fenkami a submisivními psy, stojí o hru, je jen trochu neohrabaný a rozjívený. Při setkání s jiným dominantním samcem, může nastat konflikt, ostatní zvířata odzkoušená nemáme. Vůči jídlu a hračkám by mohl mít majetnické chování, proto se nehodí do rodiny s dětmi. Jinak je to stále dobře naladěný mazel, který své lidi miluje. Doma neštěká, vydrží sám, nic neničí, jen se prospí ve vaší posteli, než se vrátíte domů, je 100% čistotný.
Pro Sida hledáme majitele, jehož srdce bije pro bully a bude pro něj přirozenou autoritou s tou správnou pejskařskou energií a respektem. Bude spokojený v domě se zahradou nebo i bytě, hlavní je pro něj láska a pozornost páníčka.
Sid je veterinárně ošetřený, zdravý, krevní testy má jako mladík, je odčervený, čipovaný, kastrovaný s ošetřením zubního kamene. Na pravé přední noze má mírnou deformitu prstů patrně po starším zranění, která ho nijak nelimituje, jde spíše o kosmetickou záležitost. Bude vakcinován.
Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, s úhradou adopčního poplatku.

Dočasky De De z.s. Praha

Návštěva a seznámení se Sidem možné po domluvě na tel : 602 259 705, nebo pište informace o vás na mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Děkuji za dočasnou péči Babů Saffron
Za krásně fotky děkujeme Gabi Lioneska Uhrová