MEGAN


megan   megan2

Megan se vzdali majitelé, poté, co ji jako štěně nechali v kotci za běžný štěněcí nešvar. bez kontaktu s kýmkoli strávila téměř rok izolovaná od lidí a přesto, že s ní nikdo nepracoval a nic ji neučil, je Megan naprosto úžasná, necelých 20 kg vážící, slečna. Je krásná a milá, veselá, nadšená a pohybově velice nadaná. Povely se učí rychle, ovládá základ a je moc šikovná. Ke všem lidem je přátelská, mazlivá a s ostatními pejsky i fenkami vychází bez problémů, je společenská a bezproblémová. Její aktivita a chuť sportovat a běhat jí předurčuje k různým psím sportům, uvítá psího kamaráda na dovádění na zahradě. Megan je pohodová holka, která kromě lásky a pozornosti nových majitelů, potřebuje také důsledné vedení, upevnění poslušnosti a nácvik přivolání, které ještě neovládá. Hodí se ho sportovně založené bull rodinky, mladší generace, ideálně do domu se zahradou, nikoliv na ven k boudě. S dětmi nemá problém, ale je vhodná spíš k dětem větším a rozumným.
Megan je odčervená, čipovaná, kastrovaná, bude očkovaná. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a uhradě adopčního poplatku,

Dočasky De De z.s. Zdiby u Prahy

 

Návštěva možná po dohodě s Angii White Pel-Rim na tel : 608 237 227, nebo pište info o vás na mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , 602 259 705.
Za fotky děkujeme moc Zuzana Micková