KVĚTUŠKA


kvetuska   kveta

Květuška je krásná fena amerického pitbulteriéra. Je to milá a mazlivá babička, které je deset a více let. Je vhodná i k dětem, úžasná i poslušná.

Květušku někdo opustil, byla několik dní uvázaná a poté jí policie předala do naší péče. Byla hubená, hladová, vystrašená. Měla hodně otlaků po těle a vytahané cecíky, jako královna si opravdu nežila. Zlobí jí i nějaké kožní onemocnění, ale lepší se to a snad plně odezní - ještě se budou dělat testy.

Hodí se do bytu i na zahradu s přístupem do tepla. V kotci se jí moc nelíbí ani nedaří, teplé prostředí potřebuje opravdu co nejdříve. Může i do rodiny ke starším lidem, je sice jako každý pitbul stále vitální, ale už je to hodná babička.

Není vhodná k jiným psům ani zvířatům - reaguje na ně velmi nepřátelsky a není socializovaná.

Psí Útulek Bouchalka
Na Bouchalce 398
Buštěhrad, 273 43

Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 - 16:00).

Jméno psa:  Kane

 

Důvod nabídky psa:  Nezvladatelnost výcviku a agresivita

 

Plemeno psa: Americký pitbullteriér ( bez PP)

 

Věk psa: rok a půl

 

Kde se pes nachází: Ústí nad Labem/ Praha

 

Inzerent je majitelem psa: ano

 

Inzerent první majitel psa: ano

 

Původ psa (případě PP – původ psa): -

 

Platný očkovací průkaz: ano

 

Složené zkoušky: žádné

 

Zdravotní stav: Problém se srtí, zřejmě alergie na stravu. Má dietu ze speciálních granulí a konzerv + speciální šampón. Pokud se nedodržuje dieta, musí být častěji koupán. Kastrován

 

Povaha psa: Flegmatik, musí být neustále v něčí společnosti ( ve společnosti lidí se naučil sedět u stolu na židli) hodný k dětem, vůdčí typ. Snášenlivý s ostatními psi a zvířaty, kočky mu nevadí.

 

Neduhy či nevhodné chování psa: Musí se k němu přistupovat jako k dítěti, pokud člověk zvýší hlas, nebo ho chce silou dostat např. Z gauče, ožene se a útočí. Nikoho nepokousal zatím. Být vůdce smečky se snaží být i vůči lidem. Poslouchá jen pokud chce, musí většinou chodit na vodítku. Povely umí jen sedni, lehni, pac.

 

Vhodné umístění psa: Vyrůstal v bytě, je ale zvyklý na časté procházky venku, později byl zvyklý být u domu se zahradou. Potřebuje hodně pohybu a společnost

 

Další informace o psu: Od štěněte byl poslušný a hodný, časem se to ale zlomilo a začal mít svojí hlavu. Člověk musí mít dávku trpělivosti

Kontakt: 608899958/ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.