SOFIE


sofie   sofie2

Sofie se narodila v únoru 2018. Fena byla převzata k nám z útulku z Lysé nad Labem, byla nalezenec v šíleném stavu. Je to kříženka APBT. I přesto, co si musela prožít je velmi přátelská k lidem a dětem. Ráda je ve společnosti, jinak je to klubíčko neštěstí.
Jakákoliv manipulace probíhá naprosto bez problémů - uši, oči, packy.

Se psy nevychází, do adopce tedy půjde jen jako jedináček. Je velmi učenlivá, na vodítku chodí krásně u nohy, doprovází i kočárek. Velmi ráda běhá, miluje děti, ale je tak trošičku jak tank. K lidem je opravdu nejvíc milionová!

Ráda si hraje na zahradníka a kope díry na zahradě, kde se dá. Bohužel díky minulosti moc nevydrží sama doma a je potřeba s tím opravdu pracovat! Nejlépe, kdyby měla u sebe páníčka, který je s ní nonstop nebo kdo opravdu s její úzkostí bude pracovat. Jelikož není naučena na samotu, tak po odchodu lidí doma štěká a kňučí, ale po hodině to vzdá a lehne si. Má také občas náladu se dostat ven za každou cenu, aby se vydala za páníčkama. Nesnese být někde uvázaná.

Sečteno podtřženo: Sofie je opravdu milionový pes, ale bohužel ji dodnes nikdo nenaučil samotě a se psy nevychází.

Sofie potřebuje opravdu velmi aktivní páníčky, kteří jí vyřádí. Miluje běhaní, sporty a pokud se jí člověk bude na plno věnovat, bude to opravdu úžasná společnice.

Paníček od nás dostane i servis ohledně spolupráce s trenéry - kontakty a budeme se finančně podílet na řešení její separační úzkostí.
Podmínkou adopce jsou alespoň dvě návštěvy, podepsání adopční smlouvy a složení adopčního poplatku. Do adopce půjde čipovaná, očkovaná, kastrovaná. Adopční poplatek: 1500,- kč
Sofču je možné po předchozí domluvě navštívit v Litvínově.
Pokud máte zájem adoptovat Sofču, prosíme, napište nám na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tyto informace: Jak se jmenujete, odkud jste a kolik je Vám let? / Proč jste se rozhodli pro adopci Sofči? / Jaké máte zkušenosti s tímto plemenem a jaké máte zkušenosti se separační úzkostí? / Jaké aktivity budete Sofče dopřávat? / Jak dlouho budou sami a kde? / Co od Sofči očekáváte?

Psí depozitum Litvínov