HABÍK


habik

Habík je krásně stavěný čtrnáct měsíců starý pitbul.

Do útulku se bohužel dostal on i jeho bráška na základě nezodpovědnosti člověka. Bohužel lidé si neuvědomují, že psovi se musí majitel věnovat a že on si jen tak neporoste jako dříví v lese. A jednou to prostě dojde do bodu, kdy danému člověku dojde, že tohle nezvládá. Když si toho člověk na sebe vezme moc, vždycky to bohužel končí špatně.

Zpočátku může být Habík k novým lidem nedůvěřivý. Není se čemu divit, že vám hned neskočí kolem krku, je to chytrý kluk a tak si chce nejdřív ověřit ( rozumněj očuchat) co to je za nové lidi. Pokud si na člověka zvykne a zjistí, že mu od něj nehrozí nic špatného je to hodný a přátelský pesan!

Neměl bohužel moc možností se zatím cokoliv naučit, jelikož se mu nikdo vůbec nevěnoval. Na Habíkovi vidíme, že by rád pracoval a učil se novým věcem, je to šikovný a chytrý kluk a je opravdu škoda, kdyby takovýhle pejsek nedostal šanci ukázat co v něm je.

Pro Habíka budeme vybírat zkušené páníčky, pro které nebude Habík prvním psem. Habík je pořádný kusanec psa a hodí se tak dětem už odrostlejším nad patnáct let. Habík taky není pejsek vhodný ke starším lidem. Naopak se nebude bránit aktivnímu životu, procházky, výlety, sport, běhání. Je to opravdu chytrá a šikovná hlavička a byla by škoda, kdyby nedostal šanci ukázat jaký pašák to je!

Habík není bohužel zatím socializovaný, on opravdu chudák rostl jako to dříví v lese. Nevíme tedy jak na ostatní zvířátka reaguje, a nový pán musí počítat s tím, že socializace se bude muset dohnat.

Habíček by rád odjel bydlet do domečku se zahrádkou, ale přístupem do tepla. Nevidíme ho určitě jako pejska celoročně umístěného venku. Habík by si také zvykl na bydlení a fungování v bytě.

!!!! PODMÍNKOU ADOPCE HABÍKA BUDE KASTRACE!!!!
(Pokud již teď víte, že pro vás bude kastrace problém, prosím na Habíka nevolejte.)

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

Psí Útulek Bouchalka
Na Bouchalce 398
Buštěhrad, 273 43

Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 - 16:00).