ROMEO


romeo   romeo2

 Romeo je 8 měsíční kříženec pitbulla, mladý, skvělý, přátelský pes, co miluje všechny lidi, má moc rád i děti, ale vzhledem k temperamentu, bych volila jen větší a rozumné, aby nějaké maličké neporazil. Psy/feny všech velikostí i věku zbožňuje, vyhledává kontakt a moc rád si hraje a dovádí s nimi, výstrahu druhého psa respektuje, do konfliktu nejde. Klidné kočky doma po seznámení snese a ignoruje, ale venku by je mohl v rámci hry prohánět. Jiná zvířata a drůbež zatím nevyzkoušena. Je temperamentní a akční, ovšem obrovský mazel a skvělý parták pro aktivní lidi, jistě bude vhodný i na bullsporty, je šikovný a učenlivý. Sám doma zatím nevyzkoušen, ale zdá se být na člověka i psích kamarádech hodně závislý.
Na vodítku ještě zpočátku tahá, po vybití energie se zklidní a je to lepší, vody se nebojí. Ideální k aktivní rodině a druhému psovi nebo více psům, se kterými by si mohl hrát a vydovádět. Má skvělý základ v poslušnosti, úžasnou povahu, tudíž jen k majitelům, kteří nic nezanedbají, jsou laskaví a důslední, budou s ním pracovat a budou ho milovat.
Dokáže přešplhat, podlézt nebo přeskočit plot za jiným psem, vzhledem k útěkům u předchozího majitele, je nutné opravdu dobré zabezpečení zahrady s kvalitním vyšším oplocením, nejlépe vysoký betonový plot se zábranou a bez uskladněných věcí v blízkosti, přes které by přelezl.
Pokud by bydlel v bytě, pak jedině s opravdu dostatečným vyžitím venku a páníčky, kteří na něj budou mít mnoho času, aby se mu věnovali.

Romeo je odblešený, odčervený, čipovaný, kastrovaný a očkovaný. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku.
Návštěva možná po dohodě s Danielou v dočasné péči, Mělník Dočasky de de z.s. na tel : 777 658 628
Info o vás pište na mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo tel : 602 259 705

čerpáno ZDE