EJMY


ejmy   ejmy2

Jméno: Ejmy
Věk: 6 měsíců
Velikost: střední
Snášenlivost: kočky ne, děti ne, klidný pejsek po náležitém seznámení ano
Nachází se : Praha
Kontakt FB: Jan Andrle, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ejmy je fenka, která k nám přišla velmi zlomená, bála se úplně všeho a ze strachu byly její reakce velmi nepředvídatelné a se znakem agrese. V dočasné péči procházela postupnou socializací a nyní je z ní klasické hravé štěně, které s dočaskářem rádo běhá, skáče, běhá za míčkem. Základní povely ovládá dobře, ale samozřejmě je potřeba na tom všem dál pracovat a hlavně ji dál učit. Alfou a omegou bude u Ejmy postupné seznamování, protože hravě a bezstarostně se projevuje opravdu jen ve známém prostředí a u lidí, které zná. Při seznamování s cizími se stále snaží pouštět hrůzu, štěká, skáče, zastrašuje. Je potřeba ji dát chvíli čas, aby pochopila, že jí od vás nic nehrozí a po chvíli je vše v pořádku. Při seznamování lépe reaguje na ženy, více jim věří. Hygienu má zvládnutou na 90%, což se však po přesunu do adopce může změnit a je možné, že se bude začínat od začátku, doma nic neničí. Když je sama doma, nejsou žádné hlasité projevy. Pro bezpečí Ejmy v době nepřítomnosti dočaskáře je využívána bull klec, ve které se cítí bezpečně, je na ní naučená a bere ji jako své útočiště. Pro Ejmy hledáme klidný domov bez dětí, u lidí, kteří mají zkušenosti s bull plemenem a hlavně s výcvikem, Ejmy nemůže vyrůstat jak v kůl v lese, potřebuje vedení, jinak je velmi zmatená. Před adopcí vyžadujeme minimálně 3 návštěvy, ale čím více, tím lépe, před odchodem do nového domova musíme mít jistotu, že se Ejmy s novým majitelem seznámila a budeme preferovat domov, kde je ženský element, který to se psy umí. Ejmy půjde do nového domova jako jedináček, maximálně ke klidnému, kastrovanému psu, né k fence a né k bull plemenu. Nachází se v Praze, pokud nemáte čas na několik seznamovacích návštěv a dojíždění za Ejmy do Prahy, tak ani nepište, opravdu to je podmínka, bez které Ejmy do nového domova nepůjde. Pokud vás Ejmy zaujala, pošlete e-mail, kde uvedete kde a jak by Ejmy u vás bydlela a samozřejmě pár řádků o vás.
Do adopce půjde čipovaná, odčervená, očkovaná s podmínkou kastrace ve vhodném věku, po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.
Postup adopce najdete na: http://www.pesnejvernejsipritel.cz/psi-k-adopci/

Pes nejvěrnější přítel, z. s.