ROCKY


rocky3   rocky2

Rocky je smíšek a obrovský "přítula". Mazlí se s každým na potkání a lidi prostě miluje. Má obrovskou chuť do života a do práce. Nadšeně se bude věnovat jakémukoli bull sportu, coursingu, agilitám, poslušnosti, ale bude i vděčný parťák ke kolu, na běhání, nebo dlouhé dogtreky. Se psy bude schopen chodit na procházky na vodítku a se správnou socializací si bude venku hrát časem i s pohodovými fenkami. Doma chce být ale jedináček.
Vhodný k odrostlým dětem (10 let a výše). Rocky je velmi vnímavý a intuitivní, velmi dobře motivovatelný na pamlsek, ale i na povzbuzení hlasem a drbací odměnu. Potřebuje domov, kde bude mít pravidla a důslednost, kde se vyřádí jak fyzicky (nějakým sportem), tak psychicky nějakým plněním povinností, hlavolamy apod. Info z minulosti je takové, že je Rocky útěkář, ale jestli se tomu dá věřit se neví. Na procházkách tendence utíkat nemá, ale kdyby někde viděl zajíce, srnku...určitě bych pelášil. V případě domova v baráčku se zahradou by bylo nutné dobré zabezpečení. Nyní je umístěn v kotci - neprojevuje se jako prasátko. Jak bude zvládat samotu se neví - bude potřeba vyzkoušet po troškách.

Rocky půjde do adopce odčervený, očkovaný, přeočkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmínkou adopce je seznámení s pejskem, předkontrola, podepsání adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 1.900,-. .

Kontakt pro zájemce:
Stáňa Strohschneiderová - Tel.: 773 054 791; E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; FB: Pro psí voči z.s.

Rocky je k vidění ve For Dogs ve Svárově u Prahy.

čerpáno ZDE