JAKE


jake

Jake je 4 letý křížený stafbulíček, který byl vězněný na faře bez lidí, lásky, výchovy. Přesto je to vítač největší a povaha dobráka, lidi miluje a chce být stále po jejich boku.
Váží kolem 13 ti kilo a moc toho neumí, není divu, nikdo ho nic neučil a první dny byl jako králíček Duracel, téměř nespal a jen všude pobíhal a skákal. Dnes již doma funguje téměř slušně, ale musí se stále zdokonalovat a učit poslušnosti. Na vodítku chodí hezky, páníčka si hlídá a nevzdaluje se od něj. Dožaduje se pozornosti, o samotě štěká a chce za vámi.
K lidem je velmi přátelský až vlezlý, je to prostě vtěrka, nemůže se vás nabažit. S pejsky doma si zatím neví rady, zpočátku vrtí a vítá, ale pak je moc hrr a umí na ně vyjet, chce to jen správnou socializaci a trpělivost, stejně jako se vším u Jakea.

Hledáme pro něj nový domov, ideálně dům zahrada, aktivní, stabilní a flexibilní majitele s přirozenou autoritou, někoho,kdo s ním bude pracovat, dá mu lásku i výchovu, hodně pozornosti a nevzdá to při prvním nezdaru. Je to skvělý srdečný kluk, co jen nezná všechny pravidla a jistě v něm najdete věrného kámoše, pro kterého budete jeho Bůh.

Jake je odčervený, čipovaný, kastrovaný, bude očkovaný. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Návštěva možná, po dohodě s Petrou ve Varnsdorfu, nebo domluvě směr Praha na tel : 607 950 978.

Info o vás pište na mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo
tel : 602 259 705

čerpáno ZDE