RASTY


rasty

Rasty je dokonalý gentleman. Ke svým lidem je vstřícný a přátelský, udělal by pro ně snad cokoliv. S nadšením uvítá pohlazení i hru na přetahovanou a postará se o to, aby byl každý váš den plný štěstí a lásky. Je to dokonalý parťák na gaučové sedánky a dlouhé šlofíčky, ale i procházky miluje. Má hygienické návyky a bude se mu líbit jak v domku, tak v bytě. Zahradní pes to ale rozhodně není, je to vyloženě peřinový král.

Protože je Rasty silný alergik, musí dodržovat přísnou dietu (jí výhradně králičí a hovězí maso a nemůže žádné dobrůtky a podobně). Věřte nám ale, když řekneme, že ta trocha péče navíc stojí za to. Rasty je kamarád, jakého jen tak nepotkáte.

Pro Rastyho hledáme milující domov, ve kterém bude středobodem všeho. Občas umí být trochu svérázný, proto potřebuje páníčky s pevnou rukou, kteří mu budou rozumět. S ostatními zvířátky si moc nerozumí, hledá proto domov, ve kterém bude jedináček, bez koček a dalšího pejska.

Máte pocit, že by vám to s Rastíkem mohlo klapat? Pak neváhejte už ani okamžik a ozvěte se nám na tel. 773 554 464 nebo na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , moc rádi vám o něm povíme více.

• 6 let, cca 13 kg
• Očkovaný, odčervený, kastrovaný, čipovaný
• Adopční poplatek 3 900 Kč

Handipet Rescue CZ