PEPA


 pepa 2   pepa  1

Pepa(původním jménem Appolo)

cca 12 let

Americký staffordshire terier, nemá rád muže, zaútočí na ně,špatná zkušenost. Vhodný k paničce, která má již zkušenost se psy. jinak poslušný, umí chodit na vodítku, hledá člověka, který se mu bude věnovat a bude ho mít rád. Není vhodný do bytu, upravuje si pelíšek podle svého a nejraději ho má nakouskovaný na co nejmenší částečky.

Apolo se, za tu dobu co je u nás v útulku, již uklidnil, získal pocit bezpečí, že si něm nikdo nebude dokazovat svoji nadřazenost a moc. Má rád procházky, svému člověku musí plně důvěřovat, pak se chová jako každý jiný pes. Zájemce o adopci se musí přijít na pejska podívat a pokud by sympatie byly vzájemné, je potřeba za Apollem určitě několik týdnů pravidelně docházet, aby pejsek začal novému pánečkovi plně důvěřovat.

Nachází se v útulku Kociánka v Brně.

Čeká roky...
Láskyplný, nezištný a oddaný staffordek Apollo - čistá dušička, kterou lidé týrali, když byl maličké štěňátko. Víra v dobro ho však neopustila. Apollo strávil už bezpočet let v útulku, aniž by přestal doufat, že jednou bude mít svou lásku komu dát. Najdete ve své posteli místo pro tuhle něžnou dušičku?

pepa 2