DIXI


dixi   dixi2

DIXI pes 9 let kříženec staforda (váha 37 kg)

Mezi psem a pánem existuje zvláštní spojení, které vychází z bezpodmínečné lásky a když všichni přátelé odejdou, on zůstane. Když bohatí berou nohy na ramena a vaše pověst je v troskách, on vytrvá ve své lásce jako slunce při svém putování po nebi. Krásný, něžný Dixi přišel z jiného světa - ze světa, kde jeho láska nebyla opětována. Jeho překrásné oči vám ukážou, jak obrovské má srdce a duši - duši, která chce být milována. Jde o veselého, pohodového pejska, který má super bullí povahu. Jeho vzhled ve vás třeba bude vzbuzovat zlý dojem - ale ve skutečnosti je to láskyplný milouš. Tento pejsek ve vás nechává tolik tepla, tolik klidu - těžko se od něj odchází. Nevím, jak to popsat, ale on je prostě psí anděl. Je zvyklý odpočívat a slunit se na zahrádce, když má opalování dost, jde se uvelebit na gaučík. Procházky má moc rád. Má hygienické návyky. V době samoty nic neničí a nedemoluje. Pro pána se zkušenostmi. Dixi má velkou sílu, chrousta na vycházce zašlápne místo poslouchání. Pro lidi, co si uvědomují fyzickou sílu psa. Hodí se do rodiny k větším dětem, které má moc rád. Fenky snese, pejsky ne.

V útulku je od července 2018. S adopčním poplatkem 1.300,- (Naočkován kombinovanou vakcínou, odčerven, Scalibor obojek proti blechám a klíšťatům)

Psí útulek U Šmudliny Tachov

Gabriela Jägerová
KONTAKT POUZE PŘES MAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
č.ú.: 194 210 638/0600
Foto: Mi Chie