BINGO


bingo

Bingo je 9ti letý pes rasy bull (24 kg) a jako spoustu jemu podobných, skončil v mladém věku v útulku, odkud byl adoptovaný a roky žil spokojeně se svým páníčkem. Bohužel se nedávno dostal vinou cizího člověka do nešťastné situace, kdy zranil cizí dítě a byť doma se "svými" dětmi vycházel bez problémů a miloval je, osudový okamžik mu převrátil život naruby. Bingo byl po přijetí do Dočasek zklamaný a zlomený, v jeden okamžik všechno ztratil, nechtěl jíst a jen těžko nacházel sílu k čemukoliv, navíc se musel smířit a srovnat s dalšími cizími psy, které ale celý život nemusel. Po pár týdnech smutek zahodil a začal zase žít jako spokojený pes, který miluje mazlení a vítá svoje lidi, nadšeně dovádí s balonky, přetahovadly a má obrovskou radost z každé pozornosti člověka. Bingo je úžasný a skvělý pes, ač je pokročilejšího věku, je aktivní a hravý. Dokáže se přetahovat o hračky, lítat za balonkama, dovádět na zahradě, ale taky lenošit na gauči u televize a nechat se drbat. Miluje svoje lidi, je vděčný za každé pohlazení, užívá si pozornost a přítomnost páníčků a je věrný a oddaný své rodině. Ovládá povely, je poslušný, doma první dny nerad sám, ale zvykne si, že se vracíte, čistotný a hodný. V dočasce se pod zkušeným vedením začlenil do smečky ostatních, se kterou vychází, ale stále je to individualita, která potřebuje být jedináčkem. Kočky a ostatní domácí zvířata netoleruje. S dětmi vychází bez problémů, ale vzhledem ke konfliktu v minulosti, k malým dětem spíše ne.
Bingo potřebuje stabilní rodinu, páníčky s přirozenou autoritou, vlídné, důsledné, milující, ideálně se znalostí a láskou k tomuto plemeni. Preferujeme bydlení v domě se zahradou, kde byl zvyklý, ale může bydlet i v bytě. Hledáme přiměřeně aktivní, mladší či starší páníčky, kteří se mu budou věnovat, sdílet s ním nadšení ze hry, neboť i v 9ti letech má hodně elánu a hlavně radost z pohybu venku. Vzhledem k dominanci ke psům doporučujeme jako jedináčka, nebo pouze k vyrovnané větší feně.
Je to přátelský a společenský kluk, který touží znovu po lásce páníčků a domově, plném dobré nálady a nadšení ze společných chvil. Bingo si zaslouží vaše přátelství a jeho srdce je dokořán otevřené a připravené jít dál, vstříc nové šanci na krásnou a šťastnou budoucnost.

Dočasky De De z.s.


Adéla Šroubková, k adopci po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Je odčervený, čipovaný, očkovaný, kastrovaný, s ošetřením zubního kamene a normálními hodnotami krevních testů.
Návštěva možná po dohodě s Adelkou na tel 604 229 606, pište info o vás na mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo tel : 602 259 705