ARON


aron   aron2

Aron je 10 ti letý pitbul. Po rozchodu majitelů se nehodil žádnému z nich, přesto, že vyrůstal s jejich dětmi a celý svůj život věrně miloval celou rodinu.
Odevzdaně, pokorně, ale hrdě odešel a žije dál, věří dál a ví, že někde na něj čeká lidský Anděl, který bude stejně dobrý jako on sám.
Aron je dokonalý pes, je velmi hodný a mazlivý, vítací a poslušný. Nezištná milující bytost s obrovským srdcem, až neuvěřitelně vděčný pes, vnímavý a velmi dobře ovladatelný. Téměř vše umí a zná, cestuje autem, MHD, přijde na přivolání, netahá na vodítku a zvládá chůzi na volno, je čistotný a doma nic neničí, v pohodě vydrží sám doma a spí. Miluje lidi, svého člověka zbožňuje a ctí, je to obrovská osobnost, před kterou by někteří lidé měli sklonit hlavy. Nikdy nezavrčí a veškerou manipulaci zvládá bez problémů, je to psí Bůh a hledáme pro něj Boha v lidské podobě. Rád bude bydlet v domě se zahradou, ale klidně bude žít i v bytě. Fenka má rád, psy si vybírá, ale celý život žil jako jedináček, tudíž by si i nadále celou vaši lásku zasloužil jen pro sebe. Aron je boží pes a i když tu nebude dalších 10 let, vás společný život obohatí jako nikdo jiný.

Aron je odblešený, odčervený, kastrovaný, čipovaný, bude očkovaný. Byl mu odstraněn kožní nádor - mastocytom - z kůže na boku. Krmen granulemi, bez kuřecího masa, užívá kloubní výživu Geloren, po větší zátěži nepatrně kulhá na přední. Do budoucna mu garantujeme veterinární péči na pražské klinice v naší režii. Do adopce půjde po předchozí návštěvě v Praze, info o vás pište na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo tel : 602 259 705

čerpáno ZDE