ANGEL

angel

Angel je dvanáctiletá skvělá fenečka. Je vděčná za pozornost, kterou si velmi užívá. I když budí respekt svým vzhledem a plemenem, je absolutně bezproblémová a milá. Je velice hodná, nekonfliktní mazlivá a miluje své lidi, ale ani s cizími nemá žádný problém. Doma nic neničí a čeká, než se páníček vrátí. Na svůj věk je velmi aktivní, takže pravidelné procházky jistě uvítá. Ale umí i odpočívat. Hodila by se jak do domku se zahradou - se spaním pouze uvnitř, tak i do bytu. Za předpokladu, že majitel bude mít dostatek času na venčení. Hledáme jí milujícího jednotlivce či rodinu, co ji už nikdy neopustí. Kde bude považována za právoplatného člena a bude zahrnuta láskou, kterou si bezpochyby zaslouží. Hledáme pro tohoto Bull andílka přístav naděje, kde prožije milující podzim svého života.

Angel váží 23 kg, je odblešená, odčervená, čipovaná, očkovaná a kastrovaná. Do adopce půjde Angel po přechozí návštěvě po dohodě s jejím dočasným strejdou, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Nachází se v Ústí nad Labem.

Info o Vás pište na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo tel.: 602 259 705

Dočasky De De z.s.