KORA


kora2-new   kora-new

Kora je cca 4 - 5ti letá fenka staforda patrně, krásná, hodná, aktivní a veselá. Váží 22 kg, potřebuje malinko vykrmit. Je to zlatá holka, plná elánu a chuti se učit novým věcem, zvyklá bydlet v bytě, gauč pochopila hned a své dočasné páníčky bezmezně miluje. Je čistotná, doma nic neničí, bude úžasná pro majitele, milující toto plemeno a kteří s ní budou žít v harmonii a lásce. K dětem je hodná, doporučujeme samozřejmě spíš odrostlé a rozumné. Kora se moc ráda mazlí a doma je hodná, bezproblémová. Venku je aktivní, poslušná, procházky miluje.

S pejsky zatím neměla problém, ale jistě je třeba případného kamaráda nejdříve vyzkoušet. V dočasné péči se psem i fenkou v pohodě. Zvládá i nosála, s kočkami nemáme zkušenost.
Kora je nádherná a srdeční záležitost, toužící po lásce a pozornosti, bydlela by ráda v domě se zahradou nebo i v bytě s dostatkem vyžití a pohybu. Hodí se k mladým či přiměřeně starším lidem nebo rodině, kde se jí budou hodně věnovat a kde získá jistotu a lásku napořád.

Kora je v dočasné péči kousek od Prahy (sever), Dočasky De De z.s., je kastrovaná, čipovaná, odčervená a bude očkovaná, krmíme hypoalergenními granulemi Hills, její kůže je senzitivnější na změnu stravy, jako u podobných plemen. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku.
Info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , 602 259 705

Dočasky DeDe z. s. 

kora3 new   kora new