AKIM

akim-for   akim2-for

Akim je nejen nádherný pes, ale i neskutečně milující. Děsně rád se mazlí a je strašně jemný a klidný. Na procházkách jde klidně a na pohodu, na vodítku netahá. Za pamlsek si uvrtí ocas i se zadelí. Je hodně intuitivní a moc chce svému člověku rozdávat radost a proto dbá na to co mu říká a opravdu poslouchá. Doma perfektně zvládá hygienu, nic neničí, zvládne být v pohodě sám. Se psy ho nikdy nikdo moc nesocializoval a s kočkami a jinými domácími zvířaty už vůbec ne a neměl by to nikdo ani zkoušet. Nemá rád úplně miniaturní psy, ty mu nesmí přijít do cesty. Ale s většíma a hodnýma a se správným vedením bude vycházet. Doma chce být ale jedináček. V případě adopce k dětem, tak již odrostlejším, kteří už se budou umět k Akimu chovat. Takže 10 let a více.

Akim půjde do adopce odčervený, očkovaný, přeočkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmínkou adopce je seznámení s pejskem, předkontrola, podepsání adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 1.900,-. .

Kontakt pro zájemce:

Stáňa Strohschneiderová - Tel.: 773 054 791 E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. FB: Pro psí voči z.s. Akim je k vidění ve For Dogs ve Svárově u Prahy.

čerpáno ZDE.