MEDA


meda   meda2

MEDA fenka 4 roky kříženka staforda (váha cca 23 kg)

Meda je velmi živé, mladé, zdravé energické zvířátko a čeká třeba na vás. Meda je hodná, velice inteligentní a vnímaví holka. Má ohromnou sílu a přestože se těší ven z kotce, disciplinovaně si sedne nebo se přisune k noze. Umí několik povelů základní poslušnosti. A musela být opravdu poctivě cvičena - i když by vystřelila na louku, pokud po ní chcete nějaké povely - poslechne jako hodinky. Rozvíjet její inteligenci bude jistě ku prospěchu. K lidem nejeví vůbec žádné známky agresivity a hodila by se i do rodiny k dětem. Nesnese psy, kočky ani jiná domácí zvířata. Pouze pro aktivního člověka, který zaměstná její chytrý mozek a statné tělo. Nehodí se na chov do kotce. Pouze na pobyt uvnitř domu nebo bytu. Nic neničí a má hygienické návyky.

Pokud máte o Medu zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

V útulku od září 2019. S adopčním poplatkem 1.300,- (Naočkovaná kombinovanou vakcínou, odčervena, odblešena) Na kastraci je objednaná 14. 10. Pokud odejde až po kastraci, bude adopční poplatek vyšší. Pokud odejde dříve, útulek kastraci spolufinancuje.

Psí útulek U Šmudliny Tachov

Jméno psa:  Kane

 

Důvod nabídky psa:  Nezvladatelnost výcviku a agresivita

 

Plemeno psa: Americký pitbullteriér ( bez PP)

 

Věk psa: rok a půl

 

Kde se pes nachází: Ústí nad Labem/ Praha

 

Inzerent je majitelem psa: ano

 

Inzerent první majitel psa: ano

 

Původ psa (případě PP – původ psa): -

 

Platný očkovací průkaz: ano

 

Složené zkoušky: žádné

 

Zdravotní stav: Problém se srtí, zřejmě alergie na stravu. Má dietu ze speciálních granulí a konzerv + speciální šampón. Pokud se nedodržuje dieta, musí být častěji koupán. Kastrován

 

Povaha psa: Flegmatik, musí být neustále v něčí společnosti ( ve společnosti lidí se naučil sedět u stolu na židli) hodný k dětem, vůdčí typ. Snášenlivý s ostatními psi a zvířaty, kočky mu nevadí.

 

Neduhy či nevhodné chování psa: Musí se k němu přistupovat jako k dítěti, pokud člověk zvýší hlas, nebo ho chce silou dostat např. Z gauče, ožene se a útočí. Nikoho nepokousal zatím. Být vůdce smečky se snaží být i vůči lidem. Poslouchá jen pokud chce, musí většinou chodit na vodítku. Povely umí jen sedni, lehni, pac.

 

Vhodné umístění psa: Vyrůstal v bytě, je ale zvyklý na časté procházky venku, později byl zvyklý být u domu se zahradou. Potřebuje hodně pohybu a společnost

 

Další informace o psu: Od štěněte byl poslušný a hodný, časem se to ale zlomilo a začal mít svojí hlavu. Člověk musí mít dávku trpělivosti

Kontakt: 608899958/ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.