ROCKY


rocky-bou   rocky2-bou

Rocky je tři roky starý kříženec stafforda, kastrovaný. Je přátelský a divoký, hledá šikovného páníčka, který pracuje se psy pozitivní motivací. Základy má a rád se učí.

Je to hodný hafan, jen potřebuje nastavit pravidla a napravit pošlapané sebevědomí, aby se naučil být více v klidu a nebál se.

U Rockyho je to příběh jako každý druhý :(. Dostával povely přísně, nebyl řádně socializovaný a nikdo s ním správně nepracoval. Je tedy nyní trochu nejistý a nemá rád nátlak. Je hodný a má základy, ale bývá majetnický a nemá rád rázné povely a přístup, to se pak i ohradí vůči "zlosynovi", který na něj tlačí.

V útulku s ním problémy nejsou. Jenom to chce na něj klidně, pozitivně a pak je moc šikovný, byť trochu neotesaný.

Není socializovaný, zvyklý na jiná zvířata a občas se mu nelíbí jisté situace ani lidé. Potřebuje klidně poznávat nové věci, aby se nebál, byl si jistější a neměl potřebu zastrašovat neznámé.

Venku je se psy většinou kámoš, ale doma by to u něj nešlo. Musí se správně seznamovat s pejsky a socializovat.
Nehodí se k jiným zvířatům, které nezná, ani dětem či starým lidem.
Vhodný do bytu i na zahradu s přístupem do tepla.

Psí Útulek Bouchalka
Na Bouchalce 398
Buštěhrad, 273 43

Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 - 16:00).

Jméno psa:  Kane

 

Důvod nabídky psa:  Nezvladatelnost výcviku a agresivita

 

Plemeno psa: Americký pitbullteriér ( bez PP)

 

Věk psa: rok a půl

 

Kde se pes nachází: Ústí nad Labem/ Praha

 

Inzerent je majitelem psa: ano

 

Inzerent první majitel psa: ano

 

Původ psa (případě PP – původ psa): -

 

Platný očkovací průkaz: ano

 

Složené zkoušky: žádné

 

Zdravotní stav: Problém se srtí, zřejmě alergie na stravu. Má dietu ze speciálních granulí a konzerv + speciální šampón. Pokud se nedodržuje dieta, musí být častěji koupán. Kastrován

 

Povaha psa: Flegmatik, musí být neustále v něčí společnosti ( ve společnosti lidí se naučil sedět u stolu na židli) hodný k dětem, vůdčí typ. Snášenlivý s ostatními psi a zvířaty, kočky mu nevadí.

 

Neduhy či nevhodné chování psa: Musí se k němu přistupovat jako k dítěti, pokud člověk zvýší hlas, nebo ho chce silou dostat např. Z gauče, ožene se a útočí. Nikoho nepokousal zatím. Být vůdce smečky se snaží být i vůči lidem. Poslouchá jen pokud chce, musí většinou chodit na vodítku. Povely umí jen sedni, lehni, pac.

 

Vhodné umístění psa: Vyrůstal v bytě, je ale zvyklý na časté procházky venku, později byl zvyklý být u domu se zahradou. Potřebuje hodně pohybu a společnost

 

Další informace o psu: Od štěněte byl poslušný a hodný, časem se to ale zlomilo a začal mít svojí hlavu. Člověk musí mít dávku trpělivosti

Kontakt: 608899958/ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.