MIKY


miky   miky2

Tysona do útulku přivedl pán, který si jej pořídil před časem a že prý ho nezvládá. Koupil jej od nějakých lidí, co jej měli od nějakých lidí někde v Ostravě, ale nemá na prý ně kontakt, aby Tysona vrátil a tak jej přivedl k nám. Že prý Tyson doma okusuje nábytek a vyje, neposlouchá a nic neumí, ani na své jméno neslyší a tak ho už nechce a byl prý podveden.

Během krátké chviličky jsme byli kamarádi, tak snad brzy zapomene! Také má nové jméno - Miky, na které krásně reaguje a také chceme aby si nic se své minulosti už nepřipomínal. Máme jej přes den v kanceláři, leží mi spokojeně u nohou a nic neničí, lísá se jako kocour a je nesmírně vděčný.

7.3.2020 - Miky je čistotný, každou noc vydrží až do rána než jej pustíme ven. Pouštíme jej bez vodítka, ať se pořádně vyběhá, na přivolání přiběhne a miluje aportování, sice míček přinese jen občas, ale je nesmírně hravý. Už se vůbec neprojevuje jako ustrašený pes, pouze pokud do útulku přijde nějaký chlap kterého vidí poprvé tak se ještě schovává za nás, ale to trvá jen chvilku. Také je super že rozezná hranici mezi hrou a když ho rozblbneme tak nikdy nekousne tak aby Vás to bolelo. S ostatními psy se snáší výborně, prostě si chce pořád jen hrát.

Bylo by nejlepší kdyby co už nejdříve našel nový domov, kde budou šťastní že Mikyho mají a začnou jej pomalu cvičit, je určitě chytrý a učenlivý. Myslíme si že na nepříjemné chvilky ze své minulosti velmi rychle zapomene!

Telefon: 596 511 606
Mobil: 603 282 427

Útulek Orlová - Lazy

Jméno psa:  Kane

 

Důvod nabídky psa:  Nezvladatelnost výcviku a agresivita

 

Plemeno psa: Americký pitbullteriér ( bez PP)

 

Věk psa: rok a půl

 

Kde se pes nachází: Ústí nad Labem/ Praha

 

Inzerent je majitelem psa: ano

 

Inzerent první majitel psa: ano

 

Původ psa (případě PP – původ psa): -

 

Platný očkovací průkaz: ano

 

Složené zkoušky: žádné

 

Zdravotní stav: Problém se srtí, zřejmě alergie na stravu. Má dietu ze speciálních granulí a konzerv + speciální šampón. Pokud se nedodržuje dieta, musí být častěji koupán. Kastrován

 

Povaha psa: Flegmatik, musí být neustále v něčí společnosti ( ve společnosti lidí se naučil sedět u stolu na židli) hodný k dětem, vůdčí typ. Snášenlivý s ostatními psi a zvířaty, kočky mu nevadí.

 

Neduhy či nevhodné chování psa: Musí se k němu přistupovat jako k dítěti, pokud člověk zvýší hlas, nebo ho chce silou dostat např. Z gauče, ožene se a útočí. Nikoho nepokousal zatím. Být vůdce smečky se snaží být i vůči lidem. Poslouchá jen pokud chce, musí většinou chodit na vodítku. Povely umí jen sedni, lehni, pac.

 

Vhodné umístění psa: Vyrůstal v bytě, je ale zvyklý na časté procházky venku, později byl zvyklý být u domu se zahradou. Potřebuje hodně pohybu a společnost

 

Další informace o psu: Od štěněte byl poslušný a hodný, časem se to ale zlomilo a začal mít svojí hlavu. Člověk musí mít dávku trpělivosti

Kontakt: 608899958/ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.