BUDY LEE


budy   budy2

Jméno: Budy Lee
Věk: 2 - 3 roky
Velikost: střední - velký ( váha 32 kg)
Snášenlivost: kočky ne, feny ano, psi - nesmí na něho pes dopředu zavrčet, hůře snáší samce bull plemen, k malým dětem ne, do adopce jako jedináček
Nachází se: Praha
Kontakt: Jan Andrle, tel: 774879739.

Budy Lee je krásný reprezentant x bull plemen, v jeho žilách dozajista koluje krev AST a i jeho povaha je velmi charakteristická. Miluje své blízké, ochranář, sportovec a vtěrka v jedné osobě, kam jdou jeho lidé, tam jde i on. Má moc rád běhání, přírodu, ale nepohrdne ani válením na pohodlném gauči.
Budy Lee byl v minulosti odebrán z nevhodných podmínek a umístěn do útulkového kotce. Tam odsud putoval po určité době pod náš spolek do dočasné péče a začalo se s Budym Lee pracovat. Jedná se o velmi inteligentního a chápavého psa, rychle se učí a pro svého člověka udělá takřka vše.
Je to velký mazel a při jeho váze 32 kg je někdy jeho tulení na gauči velmi náročné. On se ovšem doma se svými tulí moc rád. Budy Lee má základní výchovu, zvládá hygienu a doma vydrží čekat než dorazíte z práce bez toho, aby se hlasitě projevoval.
Budy Lee je pes, který respektuje jako svého pána spíše muže, má sklony k tomu se projevovat dominantně, je tedy potřeba od začátku nastavit pravidla soužití a nenechat se zastrašit, nebo naopak obměkčit jeho vzhledem. Budy má i své mouchy jako každý, venku snese fenky i psy, ale jen do chvíle, než na něho některý zle zavrčí, nebo zaštěká, pak má tendence to řešit po svém, zde je důležité, aby byla včasná a správná reakce na straně páníčka.
Pro tohoto krasavce hledáme tedy domov, kde již mají zkušenosti s bull plemeny, nehodí se pro úplné začátečníky, domek se zahrádkou a samozřejmě pobytem uvnitř by byl velkou výhodou, Budy Lee se však spokojí i z bytem, když na něj bude mít budoucí majitel hodně času, dá mu jak fyzické, tak i psychické zaměstnání a hlavně ho bude milovat.
Pokud vás Budy Lee oslovil, neváhejte kontaktovat jeho dočaskáře a domluvte se na seznamovací návštěvě. U Budyho budeme požadovat alespoň 2 návštěvy před odchodem do nového domova.
Budy půjde do nového domova kastrovaný, čipovaný, odčervený, očkovaný, po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Pes nejvěrnější přítel, z. s.