REBEKA


rebeka   rebeka2

Rebeka pochází z romského ghetta. Teprve oslavila první narozeniny a doposud neměla moc pestrý život.

K nám se dostala z jiného spolku a prvních pár dní byla jako tělo bez duše. Po pár teskných nocích ale okřála převážně díky stejně naladěnému kamarádovi Aronovi. Toho umí rozdovádět a hodiny se s ním honit po zahradě. Je to statná psí slečna robustního vzhledu. Na fotografiích si ji s jiným našim psem nespletete, je dokonale originální jedním svým ležérně neseným a druhým vzpřímeným uchem. Je to moc milá a kontaktní psí holka, která se ráda přijde pomazlit a začala chápat základní povely.
Do rodiny půjde kastrovaná, kompletně očkovaná, opakovaně odčervená a čipovaná s mezinárodním pasem. Moc by uvítala pohodovou rodinku se zkušenostmi a klidně i s dětmi, se kterou bude hodně času trávit venku, v přírodě, v horách. K tomu je jako stvořená.
Líbí se vám? Jste zásadový/á a pevný/á v kramflecích? Pak je tou pravou možná právě pro vás. Napište nám o sobě více na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , abychom vám s Rebekou dojednali rande u nás v Lanžhotě.

Dočasky.cz