REMI


remi   remi2

Remi je půlroční štěně křížence staforda a váží 20 kilo. Vždy, když se k nám dostane pejsek v takto špatném stavu, říkám si proč? Nesete si domů to malé a milé štěňátko, které vás hned miluje a vy mu pak v podstatě zkazíte život...Remi má ošklivou zlomeninu přední nohy. V téhle situaci se musí kvůli operaci jednat rychle a tak začne kolotoč aby se dalo vše zachránit. Remi je již po operaci. MOC děkujeme NF PSÍ NADĚJE za rychlé jednání s proplacením faktury za operaci. Bohužel tím to ale nekončí. Remi má zřejmě starší zranění i zadní nohy. Po vyšetření v Praze uvidíme co za operaci zadní nohy ho čeká. Nemá žádné svaly, prošlapy.... Takže kolotoč pokračuje.

Aktuální info z 17.9.2020 - Remi je z důvodu zánětu v noze a špatného srůstu kostí po reoperaci přední tlapy. Po rentgenové kontrole po druhé operaci zánět zmizel a kosti srůstají správně. V současné době budeme provádět rehabilitaci přední tlapy a čekat na třetí operaci. Tentokrát Remiho čeká výměna levého zadního kyčelního kloubu (endoprotéza). Tuto operaci podstoupí na konci října. Náklady na tuto operaci budou cca 50 tisíc Kč. Budeme vděční za jakýkoliv příspěvek na transparentní účet 3165918163/0800. Moc děkujeme.

Aktuální info 3. 11. Remi je po operaci kyčle. Bohužel díky stavu jeho kostí endoprotéza nešla. Remi je po resekci kyčle.

9. 12. - Remi je již k adopci - zájemce pečlivě vybíráme!

Info POUZE na tel. 602952692.

Útulek Klášterec nad Ohří