COUDY

coudy   coudy2

Coudy je mohutný 6ti letý staford, kterého nezodpovědná majitelka odložila na hotelu, odkud si ho již nevyzvedla a po nějaké době smluvně svěřila do naší péče. Je to kámoš s velkým bull srdcem, miluje svoje lidi a se svými pány má skvělý věrný vztah. Byl zvyklý i na děti, k nimž je hodný, nicméně vzhledem k jeho temperamentu a síle, bychom ho spíš k dětem nedoporučovali, aby se snad neporazil nebo nechtěně nezranil. Je čistotný, pamlsky si bere opatrně a jemně.
Coudy je velký mazel, s úžasnou veselou povahou, je to silný pes, střední velikosti, váží 27 kilo, který potřebuje fyzicky zdatného pána. Nikdo ho moc neučil poslušnosti, takže je hodně temperamentní a má elánu na rozdávání a určitě potřebuje zdatného sebevědomého pána, který pro něj bude bezvýhradná autorita.
Coudy je vykastrovaný, přesto velmi dominantní na cizí pejsky. Psy ani ostatní zvířata nesnese. Jedině klidnou a vyrovnanou fenu větší velikosti, s fenkou v dočasce vychází skvěle a pod dozorem zkušených majitelů, by byl po správném seznámení za podobnou psí kámošku na dovádění moc rád.
Coudy k sobě hledá aktivního člověka nebo rodinu. Miluje procházky, výlety, plavání, míčky, pešky a každou zábavu. Denně potřebuje minimálně hodinu aktivního venčení. Potřebuje zaměstnat jak psychicky, tak fyzicky. Poté z něj bude ideální parťák.
Je zvyklý doma, má veškeré hygienické návyky, zařízení bytu neničí. Vhodný do domu se zahradou, ale potřebuje kontakt s lidmi a bezpečný plot.
Momentálně je Coudy v dočasné péči na Praze 8. Je odblešený, odčervený, očkovaný, kastrovaný.
V případě zájmu o více informací či návštěvu volejte na tel 722 007 283 dočasnou tetu Martinu.

Info o vás pište na mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo tel : 602 259 705

Dočasky De De