ZOE


zoe   zoe2

Zoe je mladá, roční bull fenka, středně velká, váží 23 kilo. Její majitel ji odložil do útulku, odkud druhý den přijela k nám a nyní hledám ten nejvhodnější a hlavně již trvalý domov.
Zoe je srdečná, společenská fenka, miluje lidi a nejraději by byla stále nalepená na svém člověku, mazlila se a nechala se drbat. Její pán je pro ní středobod vesmíru a tak by byla ráda stále s ním, je to věrná, oddaná duše s obrovským srdcem.
Je velice aktivní, nabitá elánem, akční a veselá, je to hravé odrostlé štěně, co bude moc rádo za každodenní aktivitu a pohybové vyžití venku. Doma se svými lidmi je hodná, povaluje se vedle vás na gauči a užívá si vaší přítomnosti, která je pro ni vším.

Hodila by se na psí sporty, bull aktivity by pro ni byly rozhodně ideální, potřebuje velmi akční majitele, kteří ji poskytnou dostatek vyžití a pohybu. Se psy i fenami je nekonfliktní, v dočasné péči je se dvěma fenami a psem, nicméně na svého člověka žárlí a má tendence si ho usurpovat jen pro sebe. Bude vhodná jako jedináček, nebo s vyrovnaným psím samcem, který si ji porovná, zkušenější pejskaři jí nebudou mít problém začlenit k psímu parťákovi. K dětem spíše větším, rozumným, kvůli její hyperaktivitě a síle.

Zoe je skvělá, akční, veselá, milující a mazlivá holka, je vhodná spíše domu se zahradou, kde by nevadilo, že ohlásí štěkotem, ruch za dveřmi, venku apod.
Zároveň je potřeba ji učit samotě doma, kterou prozatím moc nedává, v nepřítomnosti člověka je s výhodou jí nadále učit na klec. Pokud bude moci trávit čas s majitelem, bude nejspokojenější pes pod sluncem.

Zoe je, jako spousta ostatních, bílých bull pejsků alergik, tudíž je nutné jí krmit výhradně bezobilnou jehněčí stravou, u nás je krmena Samsfield hypoalergenními jehněčími granulemi a je zcela bez problémů.

Zoe je odčervená, čipovaná, kastrovaná, očkovaná. Do adopce půjde jako plnohodnotný člen rodiny, nikoli na ven k boudě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po přechozí návštěvě v dočasné péči v Mělníku a předkontrole v novém domově.

Info o vás pište na mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel: 602 259 705. Návštěva v dočasné péči v Mělníku po domluvě s Danielou na 777 658 628.

Dočasky De De z.s.