HÁJEK


hajek    hajek2

Pes
Kříženec
Evidenční číslo 13/24
Hájek (2roky)
27.01.2024 Břeclav
Háječek je ohromně silný pes, kterého si v době dospívání patrně půjčoval kdekdo. Lidi má tedy moc a moc rád, miluje tělesný kontakt, nejraději by nám chodil za patama. Pohybujeme se však mezi psy, a to už taková lahoda není. Jsou psi, které by tento nerozvážný mladík snědl láskou a jsou psi, které .... no, blíž k sobě bychom je nepustili, to fakt ne.

Háječek chodí hezky na vodítku, ovšem nesmí být v okolí něco, co zaujme jen jeho, nikoliv vodiče. To potom (zvláště je-li vodičkou dáma) venčící nadšenec vlaje v poli. Hájek má sílu slona. Z tohoto faktu bych vycházela při výběru hledání nového domova. Ne mladá maminka s dítětem v náruči vážící i s postelí čtyřicet kilogramů. Prostě v případě nutnosti zasáhnout by neměla šanci, dodávám jen na vysvětlení, aby mne někdo nenařkl z nějaké nevhodné "selekce" kandidátů. Zmiňuji se o tom proto, protože telefonáty a zprávy na tohoto psa byli. Měli však společného jmenovatele: vždy bez podpisu a po mém naléhání o sdělení místa pobytu (adresy – prověřujeme ji) se již neozvali.

Máte-li o psa zájem, napište mi, prosím do MAILU! ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) své možnosti PÉČE o psa. Aby se zase netoulal po městě sám.... Přidejte samozřejmě svou adresu, nestačí jen "jsem z Břeclavi", bydlíte-li ve svém domě či nájmu, máte-li děti či starou babičku a pracujete-li denně nebo jen když se vám chce. A podepište se, prosím! Záměrně používám až nevhodný slovník, moudří pochopí. Pes prostě patří do zodpovědných rukou.

Útulek Bulhary