Doporučujeme navštívit

Zde naleznete seznam odkazů na zajímavé stránky našich partnerů a kamarádů:

bulostrava2

BULL OSTRAVA

Skupina přátel a milovníků bull plemen byla založena 4. srpna 2011. Jak je již psáno v úvodu jsme kamarádi, které spojuje láska ke psům a to zejména bull plemen. Sportujeme, řešíme výcvik, výchovu, výstavy, zdraví psů, stravu a podobné věci s tím související.

 gf

GRAPHIC FACTORY

Grafické návrhy, plný tiskový servis, tvorba eshopů a webů, výroba a potisk propagačních materiálů, zakázkové fotografování.

 celnice

PENZION NA CELNICI

Jihočeský penzion (nejen) pro pejskaře. Široké zázemí pro vyžití se psem - bullsporty, coursing, agility, dogtrekking, canicross, koloběžky a spousta jiného.

* Zde můžete zakoupit propagační materiály BULLSHELP.eu.

rafael 

RAFAEL o.p.s.

Jsme dvě (ne)obyčejné ženské, které milují zvířata, zejména psy a naším snem odjakživa bylo pomáhat němým bezbranným tvářím. Teď konečně nastal ten správný čas, kdy jsme se domluvily na založení unikátního projektu na pomoc týraným psům.

 leopardi

 LEOPARDI.CZ

Stránky Strakatého komanda a Lousiánských leopardích psů v nouzi. Kromě Leopardů hledajících nový domov zde najdete i info o různých proběhlých i plánovaných akcích, zejména dogtrekk, coursing a bullsporty.

cani

CANIKENNY - PSÍ ŠKOLA

Rozhodli jsme se otevřít na území ČR, tak trochu jinou psí školu, než na kterou jste byli doposud zvyklí. U nás se Vám nestane, že Vašeho pejska odmítneme z jakéhokoliv důvodu, neboť naše psí škola je otevřená všem pejskům a jejich dospělým i dětským páníčkům.

 retrivri

RETRÍVŘI V NOUZI

Tato stránka byla vytvořena na pomoc retrívrům. Jde o retrívry v útulcích, ve špatné péči, ztracené, nalezené, apod. Pokud víte o nějakém retrívrovi v útulku, který zde není uveden nebo jste nějakého retrívra našli, pak mi napište na mail uvedený v kontaktech, umístím pejska na tyto stránky.

 lk

LOS KEROS.TV

Nový projekt plný starých známých tváří. Některé z nás jste už pěkných pár let potkávali v pražském salonu Hell. Sedm let jsme byli jeho součástí a prožili v něm mnoho skvělých okamžiků. Každá pohádka však jednou skončí  a tak v létě roku 2013 vznikl náš salon Los Keros.tv a peklo samozřejmě nezaniklo a funguje dál.

* Zde můžete zakoupit propagační materiály BULLSHELP.eu.