PAULO


paulo   paulo2

Jméno: Paulo
Var. symbol pro finanční pomoc: 1370
Číslo účtu pro finanční pomoc: 43-9390260297/0100
Zpráva pro příjemce: Paulo
Plemeno: kříženec bull plemene?
Věk: 5 let (k příjmu)
Popis: Odchyt dne: 4.2.2021
Místo odchytu: Chrudim směr Tři bubny

Pejsek Paulo byl do útulku přivezen nálezcem 4.2.2021, kdy byl nalezen uvázán, ponechán svému osudu u Chrudimi směr Tři bubny. Paulo je na tom psychicky velmi špatně, fyzicky to také není žádná sláva. Je vyhublý, přerostlé drápy, po těle má oděrky. Pravděpodobně se jedná o křížence bull plemene, zatím s námi nekomunikuje, vrčí, vyjíždí, bojí se. Věříme, že se vše časem srovná a začne nám důvěřovat. Nyní už alespoň přijímá baštu, což je určitě známka ke zlepšení.

Aktualizace k 20.2.2021: Pejsek Paulo si na nás už postupně zvyká a začíná nám důvěřovat. Už s námi chodí do venkovního výběhu a pouští nás do kotce, dokonce se začíná mazlit. Po fyzické stránce se také začíná zotavovat. Krásně přibírá a stává se z něj opravdu krásný pes. Pejsek si jistě vytvoří postupně důvěru i k novému páníčkovi, a proto se za něj moc přimlouváme.

Aktualizace k 25.5.2021: Paulo u nás dělá obrovské pokroky! Z nevyrovnaného pejska, který absolutně nedůvěřoval lidské bytosti, celý den jen seděl a vrčel na nás přes mříž, se postupně stává přátelský pes. Chodí už na procházky, mazlí se a lidskou společnost si vyloženě vynucuje. Je ale pořád nutné myslet na to, že pejsek si zažil něco nepěkného a někdy se vzpomínky na ne příliš hezkou minulost projeví navenek. Paulo umí být pěkný žárlivka! Když k někomu přilne, tak si ho hlídá i před lidmi, ke kterým se zprvu choval přátelsky. Nebojí se dát najevo, když se mu něco nelíbí. Při hře je dost divoký. Občas si splete míček s rukou a trochu zcvakne. Pro Paula by byl nejlepší páníček, který má už zkušenosti s plemenem typu bull. Určitě mu nedůvěřujeme ve společnosti dětí ani dalších psů. Ačkoli má Paulo své mouchy, tak se správným - klidným přístupem a zároveň pevnou rukou se z něj stane správný parťák na dlouhé výlety a další dobrodružství!

Pro více informací volejte na tel. 734 796 370, 734 796 371.

Útulek Chrudim